Zientzia Juridikoen Fakultatea
Nazioarteko ikasleak
Eman ezazu bueltaxka bat campusean barrena “unibertsitateko bizitza” nolakoa den ikusteko. Ezagut ezazu Iruñea, bere kultura, bere festak... bizitzeko hiri eroso eta atsegina baita.
Bisita birtuala Bisita birtuala Unibertsitateko bizitza Unibertsitateko bizitza Ezagut ezazu Iruñea Ezagut ezazu Iruñea Sanferminak Sanferminak
NUPek jardueren eskaintza zabala du:
- Kultur jarduerak
- Kirol jarduerak
- Boluntariotza
YouTube (kultura) YouTube (kultura) YouTube (kirolak) YouTube (kirolak) Boluntariotza Boluntariotza
Jar zaitez harremanetan zure egonaldia errazagoa eginen duten NUPeko ikasle batzuekin. Laguntza emanen dizute hona iritsitakoan eta NUPen egoten zaren denbora guztian.
Buddy programa: ezagutu jende berria, eta jarri harremanetan beste ikasle batzuekin unibertsitateko lehenbiziko egunetan lagundu diezazuten.
NUPeko egonaldiari erabateko probetxua ateratzen ahal diozu gaztelania ikasiz edo zure hizkuntza-maila hobetuz. Eman nahi diezu begiratu bat gure ikastaroei?
Ingelesezko irakasgaien eskaintza eskolan
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 351101 | PHILOSOPHY AND THEORY OF LAW | 6 |
URDANOZ GANUZA, JORGE (Resp) |
1º S | 351103 | HISTORY OF LAW | 6 |
ALVAREZ BERASTEGUI, AMAYA (Resp) |
2º S | 351205 | PUBLIC INTERNATIONAL LAW AND INTERNATIONAL RELATIONS | 6 |
PLAZA VENTURA, PATRICIA (Resp) OLIVAR DE JULIAN, JOSÉ MANUEL |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 351305 | ENTREPRENEURS AND CORPORTATIONS | 6 |
ZURUTUZA ARIGITA, IÑAKI (Resp) PABLO-ROMERO GIL-DELGADO, M. CONCEPCION |
2º S | 351404 | EUROPEAN UNION LAW | 6 |
PLAZA VENTURA, PATRICIA (Resp) CIORDIA CORCUERA, ELENA TERESA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 351604 | INTRODUCTION TO COMMON LAW SYSTEM | 3 |
ORBEGOZO MIGUEL, XABIER (Resp) SANTAOLALLA MONTOYA, CAYETANA |
2º S | 351606 | PRIVATE INTERNATIONAL LAW | 6 |
BELINTXON MARTIN, UNAI (Resp) SANTAOLALLA MONTOYA, CAYETANA ORBEGOZO MIGUEL, XABIER |
Aukerako irakasgaien zerrenda
hirugarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
4 | 1º S | 351703 | INDUSTRIAL PROPERTY AND ANTITRUST LAW | 6 |
PABLO-ROMERO GIL-DELGADO, M. CONCEPCION (Resp) |
4 | 2º S | 351004 | INTERNATIONAL AND EUROPEAN UNION TAX LAW (online) | 6 |
CASTRO BOSQUE, MARINA (Resp) LOPEZ LOPEZ, HUGO |
4 | 2º S | 351006 | GREEN LOGISTICS AND SUSTAINABLE MANAGEMENT OF TRANSPORTATION (online) | 6 |
FAULIN FAJARDO, FCO. JAVIER (Resp) LERA LOPEZ, FERNANDO SERRANO HERNANDEZ, ADRIAN |
4 | 2º S | 351007 | INTERNATIONAL PROTECTION OF HUMAN RIGHTS (online) | 6 |
CHICHARRO LAZARO, ALICIA (Resp) |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 352105 | ENGLISH | 6 |
LOSHUERTOS CENTENARIO, LAURA (Resp) |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 352305 | BUSINESS ENGLISH | 3 |
TAGA , OLGA (Resp) RAMOS MANJON, SARA |
Aukerako irakasgaien zerrenda
bigarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
4 | 2º S | 352001 | INTERNATIONAL PROTECTION OF HUMAN RIGHTS (online) | 6 |
CHICHARRO LAZARO, ALICIA (Resp) |
4 | 2º S | 352002 | INTERNATIONAL AND EUROPEAN UNION TAX LAW (online) | 6 |
CASTRO BOSQUE, MARINA (Resp) LOPEZ LOPEZ, HUGO |
Ingelesezko irakasgaien eskaintza beste ikastegi batzuetan
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 240101 | MATHEMATICS I | 6 |
ASIAIN OLLO, MARÍA JOSÉ (Resp) MILLOR MURUZABAL, NORA |
2º S | 240201 | STATISTICS | 6 |
SANTAFE RODRIGO, GUZMAN (Resp) |
2º S | 240206 | MATHEMATICS II | 6 |
ESTEVAN MUGUERZA, ASIER (Resp) PORTERO EGEA, LAURA |
2º S | 240207 | FUNDAMENTALS OF ELECTRONICS | 6 |
DIAZ LUCAS, SILVIA SOCORRO LERANOZ, ABIAN BENTOR |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 240503 | NETWORKS ARCHITECTURE | 6 |
FALCONE LANAS, FRANCISCO JAVIER (Resp) MTEZ. DE ESPRONCEDA CAMARA, MIGUEL |
2º S | 240601 | SOFTWARE ARCHITECTURE | 6 |
ARDAIZ VILLANUEVA, OSCAR (Resp) |
2º S | 240602 | COMPUTATION | 6 |
FERNANDEZ FERNANDEZ, FCO. JAVIER (Resp) FERRERO JAURRIETA, MIKEL |
Aukerako irakasgaien zerrenda
hirugarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
4 | 2º S | 240001 | GREEN LOGISTICS FOR SMART CITIES (online) | 6 |
FAULIN FAJARDO, FCO. JAVIER (Resp) LERA LOPEZ, FERNANDO SERRANO HERNANDEZ, ADRIAN |
Aukerako irakasgaien zerrenda
hirugarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
4 | 2º S | 242006 | GREEN LOGISTICS FOR SMART CITIES (online) | 6 |
FAULIN FAJARDO, FCO. JAVIER (Resp) LERA LOPEZ, FERNANDO SERRANO HERNANDEZ, ADRIAN |
4 | 2º S | 242830 | PROJECT MANAGEMENT | 3 |
MARCELINO SADABA, SARA (Resp) VILLANUEVA ROLDAN, PEDRO MARÍA |
4 | 2º S | 242831 | FUNDAMENTAL ASPECTS OF RENEWABLE ENERGIES | 3 |
DE LA PARRA LAITA, IÑIGO (Resp) SANCHIS GURPIDE, PABLO URTASUN ERBURU, ANDONI BERRUETA IRIGOYEN, ALBERTO SAMANES PASCUAL, JAVIER ARAIZ VEGA, MIGUEL CATALAN ROS, LEYRE |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 243105 | INTRODUCTION TO ENGINEERING AND PROJECT MANAGEMENT | 6 |
DIAZ LUCAS, SILVIA (Resp) |
2º S | 243205 | DIGITAL SYSTEMS I | 6 |
DEL VILLAR FERNANDEZ, IGNACIO (Resp) URRUTIA AZCONA, AITOR |
2º S | 243207 | FUNDAMENTALS OF ELECTRONICS | 6 |
DIAZ LUCAS, SILVIA SOCORRO LERANOZ, ABIAN BENTOR |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 243302 | ELECTRONIC CIRCUITS | 6 |
TAINTA AUSEJO, SANTIAGO (Resp) |
2º S | 243403 | DIGITAL COMMUNICATIONS | 6 |
IRIARTE GALARREGUI, JUAN CARLOS (Resp) LOPETEGUI BEREGAÑA, JOSÉ MARÍA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 243501 | FUNDAMENTALS OF WIRED NETWORKS | 6 |
TAINTA AUSEJO, SANTIAGO (Resp) PEREZ HERRERA, ROSA ANA SANCHEZ GONZALEZ, ARTURO |
1º S | 243502 | FUNDAMENTALS OF WIRELESS NETWORKS | 6 |
BERUETE DIAZ, MIGUEL (Resp) |
1º S | 243504 | INTERACTIVE DIGITAL TELEVISION | 6 |
LOAYSSA LARA, ALAYN (Resp) LEANDRO GONZALEZ, DANIEL |
1º S | 243505 | DESIGN AND TEST OF ELECTRONIC SYSTEMS | 6 |
LOPEZ MARTIN, ANTONIO JESÚS (Resp) TENIENTE VALLINAS, JORGE |
Aukerako irakasgaien zerrenda
hirugarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
4 | 2º S | 243006 | GREEN LOGISTICS FOR SMART CITIES (online) | 6 |
FAULIN FAJARDO, FCO. JAVIER (Resp) LERA LOPEZ, FERNANDO SERRANO HERNANDEZ, ADRIAN |
4 | 2º S | 243721 | RADIOASTRONOMY | 3 |
TENIENTE VALLINAS, JORGE (Resp) PALACIAN SUBIELA, JESUS FCO. YANGUAS SAYAS, PATRICIA RUIZ FELIU, RAFAEL |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 244702 | ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY | 3 |
GIL BRAVO, ANTONIO (Resp) BIMBELA SERRANO, FERNANDO |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 245703 | ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY | 3 |
GIL BRAVO, ANTONIO (Resp) BIMBELA SERRANO, FERNANDO |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 246109 | FUNDAMENTALS OF ELECTRONICS | 6 |
DIAZ LUCAS, SILVIA SOCORRO LERANOZ, ABIAN BENTOR |
2º S | 246110 | DIGITAL SYSTEMS I | 6 |
DEL VILLAR FERNANDEZ, IGNACIO (Resp) URRUTIA AZCONA, AITOR |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 247106 | INTRODUCTION TO ENGINEERING AND PROJECT MANAGEMENT | 6 |
DIAZ LUCAS, SILVIA (Resp) |
2º S | 247108 | FUNDAMENTALS OF ELECTRONICS | 6 |
DIAZ LUCAS, SILVIA SOCORRO LERANOZ, ABIAN BENTOR |
2º S | 247109 | DIGITAL SYSTEMS I | 6 |
DEL VILLAR FERNANDEZ, IGNACIO (Resp) URRUTIA AZCONA, AITOR |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 247306 | ELECTRONIC CIRCUITS | 6 |
TAINTA AUSEJO, SANTIAGO (Resp) |
2º S | 247313 | DIGITAL COMMUNICATIONS | 6 |
IRIARTE GALARREGUI, JUAN CARLOS (Resp) LOPETEGUI BEREGAÑA, JOSÉ MARÍA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 247401 | FUNDAMENTALS OF WIRED NETWORKS | 6 |
TAINTA AUSEJO, SANTIAGO (Resp) PEREZ HERRERA, ROSA ANA SANCHEZ GONZALEZ, ARTURO |
1º S | 247402 | FUNDAMENTALS OF WIRELESS NETWORKS | 6 |
BERUETE DIAZ, MIGUEL (Resp) |
1º S | 247406 | INTERACTIVE DIGITAL TELEVISION | 6 |
LOAYSSA LARA, ALAYN (Resp) LEANDRO GONZALEZ, DANIEL |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 250101 | MATHEMATICS I | 6 |
ASIAIN OLLO, MARÍA JOSÉ (Resp) MILLOR MURUZABAL, NORA |
2º S | 250201 | STATISTICS | 6 |
SANTAFE RODRIGO, GUZMAN (Resp) |
2º S | 250206 | MATHEMATICS II | 6 |
ESTEVAN MUGUERZA, ASIER (Resp) PORTERO EGEA, LAURA |
2º S | 250207 | FUNDAMENTALS OF ELECTRONICS | 6 |
DIAZ LUCAS, SILVIA SOCORRO LERANOZ, ABIAN BENTOR |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 250503 | NETWORKS ARCHITECTURE | 6 |
FALCONE LANAS, FRANCISCO JAVIER (Resp) MTEZ. DE ESPRONCEDA CAMARA, MIGUEL |
2º S | 250601 | SOFTWARE ARCHITECTURE | 6 |
ARDAIZ VILLANUEVA, OSCAR (Resp) |
2º S | 250602 | COMPUTATION | 6 |
FERNANDEZ FERNANDEZ, FCO. JAVIER (Resp) FERRERO JAURRIETA, MIKEL |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 250890 | FINAL DEGREE PROJECT | 12 |
JURIO MUNARRIZ, MARIA ARANZAZU (Resp) |
Aukerako irakasgaien zerrenda
laugarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
4 | 1º S | 250704 | BUSINESS INTERNSHIP | 12 |
BARRENECHEA TARTAS, EDURNE (Resp) |
4 | 2º S | 250001 | GREEN LOGISTICS FOR SMART CITIES (online) | 6 |
FAULIN FAJARDO, FCO. JAVIER (Resp) LERA LOPEZ, FERNANDO SERRANO HERNANDEZ, ADRIAN |
4 | 2º S | 250804 | BUSINESS INTERNSHIP | 6 |
BARRENECHEA TARTAS, EDURNE (Resp) |
4 | 2º S | 250805 | APPLICATION FOR PRACTICAL WORK | 6 | ** |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 251304 | THEORY OF MACHINES | 6 |
LATORRE BIEL, JUAN IGNACIO (Resp) |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 253105 | INTRODUCTION TO ENGINEERING AND PROJECT MANAGEMENT | 6 |
DIAZ LUCAS, SILVIA (Resp) |
2º S | 253205 | DIGITAL SYSTEMS I | 6 |
DEL VILLAR FERNANDEZ, IGNACIO (Resp) URRUTIA AZCONA, AITOR |
2º S | 253207 | FUNDAMENTALS OF ELECTRONICS | 6 |
DIAZ LUCAS, SILVIA SOCORRO LERANOZ, ABIAN BENTOR |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 253302 | ELECTRONIC CIRCUITS | 6 |
TAINTA AUSEJO, SANTIAGO (Resp) |
2º S | 253403 | DIGITAL COMMUNICATIONS | 6 |
IRIARTE GALARREGUI, JUAN CARLOS (Resp) LOPETEGUI BEREGAÑA, JOSÉ MARÍA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 253501 | FUNDAMENTALS OF WIRED NETWORKS | 6 |
TAINTA AUSEJO, SANTIAGO (Resp) PEREZ HERRERA, ROSA ANA SANCHEZ GONZALEZ, ARTURO |
1º S | 253502 | FUNDAMENTALS OF WIRELESS NETWORKS | 6 |
BERUETE DIAZ, MIGUEL (Resp) |
1º S | 253504 | INTERACTIVE DIGITAL TELEVISION | 6 |
LOAYSSA LARA, ALAYN (Resp) LEANDRO GONZALEZ, DANIEL |
1º S | 253505 | DESIGN AND TEST OF ELECTRONIC SYSTEMS | 6 |
LOPEZ MARTIN, ANTONIO JESÚS (Resp) TENIENTE VALLINAS, JORGE |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 253890 | FINAL DEGREE PROJECT | 18 |
SAGUES GARCIA, MIKEL (Resp) |
Aukerako irakasgaien zerrenda
laugarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
4 | 2º S | 253006 | GREEN LOGISTICS FOR SMART CITIES (online) | 6 |
FAULIN FAJARDO, FCO. JAVIER (Resp) LERA LOPEZ, FERNANDO SERRANO HERNANDEZ, ADRIAN |
4 | 2º S | 253721 | RADIOASTRONOMY | 3 |
TENIENTE VALLINAS, JORGE (Resp) PALACIAN SUBIELA, JESUS FCO. YANGUAS SAYAS, PATRICIA RUIZ FELIU, RAFAEL |
4 | 2º S | 253801 | BUSINESS INTERNSHIP | 12 | ** |
4 | 2º S | 253802 | APPLICATION FOR PRACTICAL WORK | 12 | ** |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 301206 | FOREIGN LANGUAGE: ENGLISH | 6 |
HIDALGO GORDO, MARIA ANGELES (Resp) AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL PALACIO OCHOA, SARA NEMETH , KATALIN LEON HERRERA, YASMINA ORDUNA ABADIAS, LEIRE ZUAZU GARCES, NATALIA IZA ERVITI, ANEIDER LUQUIN URTASUN, MARIA USUNARIZ IRIBERTEGUI, MIREN |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 301308 | FOREIGN LANGUAGE 2: ENGLISH | 6 |
ROOTHOOFT AA, HANNE (Resp) LAZARO IBARROLA, MARIA AMPARO DE CARLOS IZQUIERDO, ISABEL FRAILE GARCIA, JAVIER TAGA , OLGA IDOATE AZCARATE, MARIA ARANZAZU LEON HERRERA, YASMINA ORDUNA ABADIAS, LEIRE RAMOS MANJON, SARA BUSTINCE PEREZ, IRENE BURGUI FERNANDEZ, PATRICIA LUQUIN URTASUN, MARIA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 301608 | FOREIGN LANGUAGE DIDACTICS IN INFANTILE SCHOOL: ENGLISH | 6 |
ROOTHOOFT AA, HANNE (Resp) NEMETH , KATALIN BUSTINCE PEREZ, IRENE |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 301741 | SCHOOL PLACEMENT 2: FOREIGN LANGUAGE ENGLISH | 15 |
VILLARREAL OLAIZOLA, IZASKUN (Resp) INDURAIN ERASO, CARMEN PASCUAL ARIZ, ANDER AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL GOÑI ALSUA, EDURNE HIDALGO GORDO, MARIA ANGELES ROOTHOOFT AA, HANNE PALACIO OCHOA, SARA CELAYETA GIL, NEKANE TAGA , OLGA RAMOS MANJON, SARA ZUAZU GARCES, NATALIA |
Aukerako irakasgaien zerrenda
laugarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
3 | 1º S | 301515 | FOREIGN LANGUAGE 3: ENGLISH | 6 |
IZA ERVITI, ANEIDER (Resp) |
3 | 2º S | 301615 | PRONUNCIATION AND ORAL PRACTICE (ENGLISH) | 6 |
AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL (Resp) RUIZ HERNANDEZ, SIMON EDUARDO |
4 | 1º S | 301715 | INTEGRATED CONTENTS AND FOREIGN LANGUAGE LEARNING (ENGLISH) | 6 |
VILLARREAL OLAIZOLA, IZASKUN (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS RAMOS MANJON, SARA |
4 | 1º S | 301716 | NEW TECHNOLOGIES APPLIED TO ENGLISH TEACHING | 3 |
BUENO ALASTUEY, Mª CAMINO (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 302206 | FOREIGN LANGUAGE: ENGLISH | 6 |
HIDALGO GORDO, MARIA ANGELES (Resp) AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL PALACIO OCHOA, SARA NEMETH , KATALIN LEON HERRERA, YASMINA ORDUNA ABADIAS, LEIRE ZUAZU GARCES, NATALIA IZA ERVITI, ANEIDER LUQUIN URTASUN, MARIA USUNARIZ IRIBERTEGUI, MIREN |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 302308 | FOREIGN LANGUAGE 2: ENGLISH | 6 |
ROOTHOOFT AA, HANNE (Resp) LAZARO IBARROLA, MARIA AMPARO DE CARLOS IZQUIERDO, ISABEL FRAILE GARCIA, JAVIER TAGA , OLGA IDOATE AZCARATE, MARIA ARANZAZU LEON HERRERA, YASMINA ORDUNA ABADIAS, LEIRE RAMOS MANJON, SARA BUSTINCE PEREZ, IRENE BURGUI FERNANDEZ, PATRICIA LUQUIN URTASUN, MARIA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 302608 | FOREIGN LANGUAGE DIDACTICS IN PRIMARY SCHOOL: ENGLISH | 6 |
CELAYETA GIL, NEKANE (Resp) FRAILE GARCIA, JAVIER TAGA , OLGA RAMOS MANJON, SARA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 302741 | SCHOOL PLACEMENT 2: FOREIGN LANGUAGE ENGLISH | 15 |
VILLARREAL OLAIZOLA, IZASKUN (Resp) INDURAIN ERASO, CARMEN PASCUAL ARIZ, ANDER AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL GOÑI ALSUA, EDURNE HIDALGO GORDO, MARIA ANGELES ROOTHOOFT AA, HANNE PALACIO OCHOA, SARA CELAYETA GIL, NEKANE TAGA , OLGA RAMOS MANJON, SARA ZUAZU GARCES, NATALIA |
Aukerako irakasgaien zerrenda
laugarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
3 | 1º S | 302515 | FOREIGN LANGUAGE 3: ENGLISH | 6 |
IZA ERVITI, ANEIDER (Resp) |
3 | 2º S | 302615 | PRONUNCIATION AND ORAL PRACTICE (ENGLISH) | 6 |
AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL (Resp) RUIZ HERNANDEZ, SIMON EDUARDO |
4 | 1º S | 302715 | INTEGRATED CONTENTS AND FOREIGN LANGUAGE LEARNING (ENGLISH) | 6 |
VILLARREAL OLAIZOLA, IZASKUN (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS RAMOS MANJON, SARA |
4 | 1º S | 302716 | NEW TECHNOLOGIES APPLIED TO ENGLISH TEACHING | 3 |
BUENO ALASTUEY, Mª CAMINO (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 303101 | SOCIAL ORGANIZATION AND HUMAN DEVELOPMENT | 6 |
SANCHEZ CAPDEQUI, CELSO (Resp) ELIZALDE SAN MIGUEL, BEGOÑA |
1º S | 303103 | CULTURAL DIVERSITY, FUNDAMENTAL RIGHTS, EQUALITY AND CITIZENSHIP | 6 |
FERNANDEZ RASINES, PALOMA (Resp) SAGARDOY LEUZA, IÑAKI |
1º S | 303104 | PSYCHOLOGICAL BASES: THE INDIVIDUAL AND THE SOCIAL ENVIRONMENT | 6 |
CASANOVA LAMOUTTE, ELSA MILAGROS (Resp) INDIAS GARCIA, SILVIA |
2º S | 303201 | SOCIAL HISTORY AND CONTEMPORARY POLITICS | 6 |
BUCES CABELLO, FRANCISCO JAVIER (Resp) YANIZ BERRIO, EDURNE |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 304101 | SOCIAL ORGANIZATION AND HUMAN DEVELOPMENT | 6 |
SANCHEZ CAPDEQUI, CELSO (Resp) ELIZALDE SAN MIGUEL, BEGOÑA |
1º S | 304102 | PSYCHOLOGICAL BASES: THE INDIVIDUAL AND THE SOCIAL ENVIRONMENT | 6 |
CASANOVA LAMOUTTE, ELSA MILAGROS (Resp) INDIAS GARCIA, SILVIA |
1º S | 304103 | CULTURAL DIVERSITY, FUNDAMENTAL RIGHTS, EQUALITY AND CITIZENSHIP | 6 |
FERNANDEZ RASINES, PALOMA (Resp) SAGARDOY LEUZA, IÑAKI |
2º S | 304201 | CONTEMPORARY ECONOMIC AND SOCIAL HISTORY | 6 |
YANIZ BERRIO, EDURNE (Resp) BUCES CABELLO, FRANCISCO JAVIER (Resp) |
2º S | 304205 | FOREIGN LANGUAGE | 6 |
PASCUAL ARIZ, ANDER (Resp) DE CARLOS IZQUIERDO, ISABEL IDOATE AZCARATE, MARIA ARANZAZU |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 306110 | FOREIGN LANGUAGE: ENGLISH | 6 |
HIDALGO GORDO, MARIA ANGELES (Resp) AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL PALACIO OCHOA, SARA NEMETH , KATALIN LEON HERRERA, YASMINA ORDUNA ABADIAS, LEIRE ZUAZU GARCES, NATALIA IZA ERVITI, ANEIDER LUQUIN URTASUN, MARIA USUNARIZ IRIBERTEGUI, MIREN |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 306204 | FOREIGN LANGUAGE 2: ENGLISH | 6 |
ROOTHOOFT AA, HANNE (Resp) LAZARO IBARROLA, MARIA AMPARO DE CARLOS IZQUIERDO, ISABEL FRAILE GARCIA, JAVIER TAGA , OLGA IDOATE AZCARATE, MARIA ARANZAZU LEON HERRERA, YASMINA ORDUNA ABADIAS, LEIRE RAMOS MANJON, SARA BUSTINCE PEREZ, IRENE BURGUI FERNANDEZ, PATRICIA LUQUIN URTASUN, MARIA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 306310 | FOREIGN LANGUAGE DIDACTICS IN INFANTILE SCHOOL: ENGLISH | 6 |
ROOTHOOFT AA, HANNE (Resp) NEMETH , KATALIN BUSTINCE PEREZ, IRENE |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 306407 | FOREIGN LANGUAGE DIDACTICS IN PRIMARY SCHOOL: ENGLISH | 6 |
CELAYETA GIL, NEKANE (Resp) FRAILE GARCIA, JAVIER TAGA , OLGA RAMOS MANJON, SARA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 306503 | SCHOOL PLACEMENT 2: FOREIGN LANGUAGE ENGLISH | 15 |
VILLARREAL OLAIZOLA, IZASKUN (Resp) INDURAIN ERASO, CARMEN PASCUAL ARIZ, ANDER AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL ROOTHOOFT AA, HANNE PALACIO OCHOA, SARA CELAYETA GIL, NEKANE TAGA , OLGA RAMOS MANJON, SARA ZUAZU GARCES, NATALIA |
Aukerako irakasgaien zerrenda
bosgarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
3 | 1º S | 306312 | FOREIGN LANGUAGE 3: ENGLISH | 6 |
IZA ERVITI, ANEIDER (Resp) |
3 | 2º S | 306313 | PRONUNCIATION AND ORAL PRACTICE (ENGLISH) | 6 |
AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL (Resp) RUIZ HERNANDEZ, SIMON EDUARDO |
4 | 1º S | 306409 | INTEGRATED CONTENTS AND FOREIGN LANGUAGE LEARNING (ENGLISH) | 6 |
VILLARREAL OLAIZOLA, IZASKUN (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS RAMOS MANJON, SARA |
4 | 1º S | 306410 | NEW TECHNOLOGIES APPLIED TO ENGLISH TEACHING | 3 |
BUENO ALASTUEY, Mª CAMINO (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 311101 | SOCIAL ORGANIZATION AND HUMAN DEVELOPMENT | 6 |
SANCHEZ CAPDEQUI, CELSO (Resp) ELIZALDE SAN MIGUEL, BEGOÑA |
1º S | 311102 | CULTURAL DIVERSITY, FUNDAMENTAL RIGHTS, EQUALITY AND CITIZENSHIP | 6 |
FERNANDEZ RASINES, PALOMA (Resp) SAGARDOY LEUZA, IÑAKI |
1º S | 311103 | PSYCHOLOGICAL FOUNDATIONS: INDIVIDUAL AND SOCIAL ENVIRONMENT | 6 |
CASANOVA LAMOUTTE, ELSA MILAGROS (Resp) INDIAS GARCIA, SILVIA |
2º S | 311201 | THE ARTS AND HISTORICAL HERITAGE | 6 |
BENITO AGUADO, MARIA TERESA (Resp) ARRIAGA AZCARATE, AMAIA FERNANDEZ CARCAR, MIGUEL DONAZAR MORIONES, MIKEL |
2º S | 311205 | EVOLUTIONARY DEVELOPMENT AND LEARNING | 6 |
SOTES RUIZ, JOSE PABLO (Resp) REVIRIEGO REINALDO, NOEMI |
2º S | 311206 | FOREIGN LANGUAGE: ENGLISH | 6 |
INDURAIN ERASO, CARMEN (Resp) |
2º S | 311208 | THE TEACHING PROFESSION | 6 |
LEDESMA MARIN, NIEVES (Resp) BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 311301 | SOCIETY, FAMILY AND INCLUSIVE SCHOOLS | 6 |
PEREZ-AGOTE AGUIRRE, JOSE MARIA (Resp) BOLINAGA BLANCO, MILENA DIAZ CAMA, MARIA DE LOS ANGELES |
1º S | 311303 | DIVERSITY AND THE PSYCHOPEDAGOGICAL RESPONSE | 6 |
LOPEZ HERNAEZ, MARIA LARA (Resp) PEÑALVA VELEZ, MARÍA ALICIA REVIRIEGO REINALDO, NOEMI GARCIA ZABALETA, ESTHER |
1º S | 311304 | OBSERVATION AND ANALYSIS OF EDUCATIONAL PROCESSES AND CONTEXTS | 6 |
ALONSO MARTIRENA, YOLANDA (Resp) BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA |
1º S | 311308 | FOREIGN LANGUAGE 2: ENGLISH | 6 |
ARROSAGARAY AUZQUI, MARCELINO (Resp) |
2º S | 311409 | LANGUAGE AND SCHOOL | 6 |
BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA (Resp) GARCIA DEL REAL MARCO, ISABEL |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
2º S | 311605 | TEACHING ART | 6 |
CALVELHE PANIZO, LANDER (Resp) |
2º S | 311608 | FOREIGN LANGUAGE DIDACTICS IN EARLY CHILDHOOD EDUCATION: ENGLISH | 6 |
ROOTHOOFT AA, HANNE (Resp) NEMETH , KATALIN BUSTINCE PEREZ, IRENE |
Aukerako irakasgaien zerrenda
laugarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
3 | 1º S | 311515 | FOREIGN LANGUAGE 3: ENGLISH | 6 |
LAZARO IBARROLA, MARIA AMPARO (Resp) |
3 | 2º S | 311615 | PRONUNCIATION AND ORAL PRACTICE (ENGLISH) | 6 |
LAZARO IBARROLA, MARIA AMPARO (Resp) AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL |
4 | 1º S | 311715 | INTEGRATED CONTENTS AND FOREIGN LANGUAGE LEARNING (ENGLISH) | 6 |
VILLARREAL OLAIZOLA, IZASKUN (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS RAMOS MANJON, SARA |
4 | 1º S | 311716 | NEW TECHNOLOGIES APPLIED TO ENGLISH TEACHING | 3 |
BUENO ALASTUEY, Mª CAMINO (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 312101 | SOCIAL ORGANIZATION AND HUMAN DEVELOPMENT | 6 |
SANCHEZ CAPDEQUI, CELSO (Resp) ELIZALDE SAN MIGUEL, BEGOÑA |
1º S | 312102 | CULTURAL DIVERSITY, FUNDAMENTAL RIGHTS, EQUALITY AND CITIZENSHIP | 6 |
FERNANDEZ RASINES, PALOMA (Resp) SAGARDOY LEUZA, IÑAKI |
1º S | 312103 | PSYCHOLOGICAL FOUNDATIONS: INDIVIDUAL AND SOCIAL ENVIRONMENT | 6 |
CASANOVA LAMOUTTE, ELSA MILAGROS (Resp) INDIAS GARCIA, SILVIA |
2º S | 312201 | THE ARTS AND HISTORICAL HERITAGE | 6 |
BENITO AGUADO, MARIA TERESA (Resp) ARRIAGA AZCARATE, AMAIA FERNANDEZ CARCAR, MIGUEL DONAZAR MORIONES, MIKEL |
2º S | 312205 | EVOLUTIONARY DEVELOPMENT AND LEARNING | 6 |
SOTES RUIZ, JOSE PABLO (Resp) REVIRIEGO REINALDO, NOEMI |
2º S | 312206 | FOREIGN LANGUAGE: ENGLISH | 6 |
INDURAIN ERASO, CARMEN (Resp) |
2º S | 312208 | THE TEACHING PROFESSION | 6 |
LEDESMA MARIN, NIEVES (Resp) BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 312301 | SOCIETY, FAMILY AND INCLUSIVE SCHOOLS | 6 |
PEREZ-AGOTE AGUIRRE, JOSE MARIA (Resp) BOLINAGA BLANCO, MILENA DIAZ CAMA, MARIA DE LOS ANGELES |
1º S | 312302 | EDUCATIONAL PROCESSES AND CONTEXTS | 6 |
ALONSO MARTIRENA, YOLANDA (Resp) BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA |
1º S | 312303 | DIVERSITY AND THE PSYCHOPEDAGOGICAL RESPONSE | 6 |
LOPEZ HERNAEZ, MARIA LARA (Resp) PEÑALVA VELEZ, MARÍA ALICIA REVIRIEGO REINALDO, NOEMI GARCIA ZABALETA, ESTHER |
1º S | 312304 | TEACHING THE SOCIAL SCIENCES | 6 |
CIRIZA MENDIVIL, CARLOS DANIEL (Resp) |
1º S | 312308 | FOREIGN LANGUAGE 2: ENGLISH | 6 |
ARROSAGARAY AUZQUI, MARCELINO (Resp) |
2º S | 312402 | ART EDUCATION I | 6 |
SANZO SAN MARTIN, IRANTZU (Resp) GIL SAENZ, REBECA |
2º S | 312403 | TEACHING THE NATURAL SCIENCES | 6 |
PEREZ DE VILLARREAL ZUFIAURRE, MAIDER (Resp) |
2º S | 312404 | MATHEMATICS AND TEACHING I | 6 |
LASA OYARBIDE, AITZOL (Resp) GARCIA CATALAN, OLGA RAQUEL |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 312503 | MATHEMATICS AND TEACHING II | 6 |
LIZASOAIN IRISO, INMACULADA (Resp) GARCIA CATALAN, OLGA RAQUEL (Resp) |
2º S | 312601 | EDUCATIONAL PROJECTS ON THE NATURAL AND SOCIAL ENVIRONMENT | 6 |
NAPAL FRAILE, MARIA (Resp) VIRTO QUECEDO, IÑIGO ABDON |
2º S | 312603 | TEACHING MATHEMATICS | 6 |
GARCIA CATALAN, OLGA RAQUEL (Resp) |
2º S | 312608 | FOREIGN LANGUAGE DIDACTICS IN PRIMARY SCHOOL: ENGLISH | 6 |
GOÑI ALSUA, EDURNE (Resp) |
Aukerako irakasgaien zerrenda
laugarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
3 | 1º S | 312515 | FOREIGN LANGUAGE 3: ENGLISH | 6 |
LAZARO IBARROLA, MARIA AMPARO (Resp) |
3 | 2º S | 312615 | PRONUNCIATION AND ORAL PRACTICE (ENGLISH) | 6 |
LAZARO IBARROLA, MARIA AMPARO (Resp) AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL |
4 | 1º S | 312715 | INTEGRATED CONTENTS AND FOREIGN LANGUAGE LEARNING (ENGLISH) | 6 |
VILLARREAL OLAIZOLA, IZASKUN (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS RAMOS MANJON, SARA |
4 | 1º S | 312716 | NEW TECHNOLOGIES APPLIED TO ENGLISH TEACHING | 3 |
BUENO ALASTUEY, Mª CAMINO (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS |
Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 316101 | SOCIOLOGY OF EDUCATION | 6 |
SANCHEZ CAPDEQUI, CELSO (Resp) ELIZALDE SAN MIGUEL, BEGOÑA |
1º S | 316102 | CULTURAL DIVERSITY, FUNDAMENTAL RIGHTS, EQUALITY AND CITIZENSHIP | 6 |
FERNANDEZ RASINES, PALOMA (Resp) SAGARDOY LEUZA, IÑAKI |
1º S | 316103 | PSYCHOLOGICAL FOUNDATIONS: INDIVIDUAL AND SOCIAL ENVIRONMENT | 6 |
CASANOVA LAMOUTTE, ELSA MILAGROS (Resp) INDIAS GARCIA, SILVIA |
2º S | 316106 | ARTS AND HISTORICAL HERITAGE | 6 |
BENITO AGUADO, MARIA TERESA (Resp) ARRIAGA AZCARATE, AMAIA FERNANDEZ CARCAR, MIGUEL DONAZAR MORIONES, MIKEL |
2º S | 316109 | DEVELOPMENTAL PSYCHOLOGY AND LEARNING | 6 |
SOTES RUIZ, JOSE PABLO (Resp) REVIRIEGO REINALDO, NOEMI |
2º S | 316110 | FOREIGN LANGUAGE: ENGLISH | 6 |
INDURAIN ERASO, CARMEN (Resp) |
2º S | 316112 | THE TEACHING PROFESSION | 6 |
LEDESMA MARIN, NIEVES (Resp) BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA |
Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|
1º S | 316304 | MATHEMATICS AND TEACHING MATHEMATICS IN PRIMARY EDUCATION II | 6 |
LIZASOAIN IRISO, INMACULADA (Resp) GARCIA CATALAN, OLGA RAQUEL (Resp) |
2º S | 316309 | TEACHING ART IN EARLY CHILDHOOD EDUCATION | 6 |
CALVELHE PANIZO, LANDER (Resp) |
2º S | 316310 | FOREIGN LANGUAGE DIDACTICS IN INFANTILE SCHOOL: ENGLISH | 6 |
ROOTHOOFT AA, HANNE (Resp) NEMETH , KATALIN BUSTINCE PEREZ, IRENE |
Aukerako irakasgaien zerrenda
laugarren ikasturtea | Aldia | Kodea | Irakasgaia | Kredituak | Irakasleak |
---|---|---|---|---|---|
3 | 1º S | 316312 | FOREIGN LANGUAGE 3: ENGLISH | 6 |
LAZARO IBARROLA, MARIA AMPARO (Resp) |
3 | 2º S | 316313 | PRONUNCIATION AND ORAL PRACTICE (ENGLISH) | 6 |
LAZARO IBARROLA, MARIA AMPARO (Resp) AZPILICUETA MARTINEZ, RAÚL |
4 | 1º S | 316409 | INTEGRATED CONTENTS AND FOREIGN LANGUAGE LEARNING (ENGLISH) | 6 |
VILLARREAL OLAIZOLA, IZASKUN (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS RAMOS MANJON, SARA |
4 | 1º S | 316410 | NEW TECHNOLOGIES APPLIED TO ENGLISH TEACHING | 3 |
BUENO ALASTUEY, Mª CAMINO (Resp) LASHERAS BALDUZ, JESÚS |