Joan eduki nagusira

Industria, Informatika eta Telekomunikazio Ingeniaritzako GMET

Industria, Informatika eta Telekomunikazio Ingeniaritzako Goi Mailako Eskola Teknikoaren barnean nor den nor azalduko dizugu. Ezagutu nor diren Zuzendaritzako kideak, Eskolako Batzordekoak, beste batzordeen arduradunak eta administrazioko langileak.

Albisteak Albisteak Postontzia Postontzia

Eskola gaur

  • Zuzendaria
    • Javier Goicoechea Fernández
  • Idazkaritza
    • Silvia Díaz Lucas
  • Lotura iraunkorra duten irakasle eta ikertzaileen arloa
    • Marisol Gómez Fernández
    • Antonio Rodríguez García
    • Jesús López Taberna
    • Aránzazu Jurío Munárriz
  • Lotura iraunkorrik ez duten irakasle eta ikertzaileen arloa
    • Irene Miquelez Madariaga
    • David Elizondo Martínez
  • Administrazioko eta zerbitzuetako langileen arloa
    • Javier Berrocal Guerrero
  • Ikasleen arloa 
    • Aitor Cantero Crespo
    • María Goicoechea Elío
    • Iñigo Gallego San Miguel
    • Diego Chocarro Álvarez
  • Irakaskidegoek izendatutakoak
    • Luis Gandía Pascual
    • Francisco Javier Merino Díaz de Cerio
    • José Ramón Alfaro López
    • Fermín Mallor Giménez
    • Jesús López Taberna
    • Iñigo de la Parra Laita

Zuzendaria:

  • Javier Goicoechea Fernández

Idazkaria

  • Silvia Díaz Lucas

Zuzendariordeak

Industria Ingeniaritzen arloa

  • Pedro José Rivero Fuente
    • Gradua Industria Teknologien Ingeniaritzan
  • Alfredo Ursúa Rubio
    • Gradua Ingeniaritza Elektriko eta Elektronikoan
  • Antonio Rodríguez García
    • Gradua Ingeniaritza Mekanikoan
  • José Ramón Alfaro López
    • Gradua Diseinu Mekanikoaren Ingeniaritzan
  • Jesús López Taberna
    • Masterra Industria Ingeniaritzan
    • Master Bikoitza Industria Ingeniaritzan eta Enpresen Zuzendaritzan

Telekomunikazio Ingeniaritzaren arloa

  • Mikel Sagues García
    • Gradua Telekomunikazioaren Teknologien Ingeniaritzan
    • Masterra Telekomunikazio Ingeniaritzan
  • Jesús Daniel Trigo Vilaseca
    • Ingeniaritza Biomedikoko Gradua
    • Gradu Bikoitza Telekomunikazioaren Teknologien Ingeniaritzan eta Ingeniaritza Biomedikoan

Ingeniaritza Informatikoaren arloa

  • Aránzazu Jurío Munárriz
    • Gradua Ingeniaritza Informatikoan
    • Masterra Ingeniaritza Informatikoan

Nazioartekotzeko Mugikortasunaren arloa

  • Íñigo de la Parra Laita - Zuzendariorde arduraduna

Kalitatearen Berme Sistema eta Plan Estrategikoa

  • Marisol Gómez Fernández - Zuzendariorde arduraduna
  1. Batzordeburua
    • Javier Goicoechea Fernández
  2. Kalitatearen koordinazioa (idazkaritza)
    • Marisol Gómez Fernández
  3. Ikastegiaren mende dauden titulu bakoitzeko kalitatearen arduradunak
    • Alfredo Ursúa Rubio, Gradua Ingeniaritza Elektriko eta Elektronikoan
    • Antonio Rodríguez García, Gradua Ingeniaritza Mekanikoan
    • José Ramón Alfaro López, Gradua Diseinu Mekanikoaren Ingeniaritzan
    • Pedro José Rivero Fuente, Gradua Industria Teknologien Ingeniaritzan
    • Mikel Sagues García, Gradua Telekomunikazioaren Teknologien Ingeniaritzan
    • Jesús Daniel Trigo Vilaseca, Ingeniaritza Biomedikoko Gradua
    • Aránzazu Jurío Munarriz, Gradua Ingeniaritza Informatikoan
    • Iñigo Ederra Urzainqui, Masterra Telekomunikazio Ingeniaritzan
    • Daniel Paternain Dallo, Masterra Ingeniaritza Informatikoan
    • Ángel María Andueza Unanua, Masterra Industria Ingeniaritzan
    • Javier Rodríguez Falces, Masterra Ingeniaritza Biomedikoan
    • Rafael Rodríguez Trías, Masterra Materialen eta Fabrikazioaren Ingeniaritzan
    • Jokin Aginaga García, Masterra Ingeniaritza Mekaniko Aplikatuan eta Konputazionalean
    • Miguel García Solano, Masterra Energia Berriztagarrietan: Sorkuntza Elektrikoa
    • Sara Marcelino Sádaba (NUPeko arduraduna) eta Eliseo P. Vergara González (Universidad de la Rioja), Masterra Proiektuen Zuzendaritzan (unibertsitateartekoa)
    • José Antonio Moler Cuiral, Masterra Modelizazio eta Ikerketa Matematikoan, Estatistikan eta Konputazioan (unibertsitateartekoa)
  4. Ikasleen ordezkariak
    • Paula Carolina Lozano Duarte
    • Gabriela Beatriz Arancibia Bahamonde
  5. AZLen ordezkariak
    • Javier Berrocal Guerrero
  6. Kanpoko eragilea
    • Jorge Martínez Seara
  7. Irakasle eta Ikertzaileen Ikuskapen Unitatearen ordezkaria
    • Mariola Artuch Aguirre
  8. Irakaskuntzako Errektoreordetzaren ordezkaria
    • Leticia Jericó Ojer
  9. Antolamenduaren eta Kalitatearen Unitatearen ordezkaria
    • Piedad Muelas Gullón
  10. Nazioarteko harremanen eta lankidetzaren arduraduna
    • Iñigo de la Parra Laita
  • Batzordeburua: ikastegiko dekanoa edo zuzendaria edo hark eskuordetutako pertsona.
    • Goicoechea Fernández, Javier
  • Idazkaria
    • Díaz Lucas, Silvia
  • Titulazio bakoitzeko praktiken arduradunak
    • Alfredo Ursúa Rubio, Gradua Ingeniaritza Elektriko eta Elektronikoan
    • Antonio Rodríguez García, Gradua Ingeniaritza Mekanikoan
    • José Ramón Alfaro López, Gradua Diseinu Mekanikoaren Ingeniaritzan
    • Pedro José Rivero Fuente, Gradua Industria Teknologien Ingeniaritzan
    • Mikel Sagues García, Gradua Telekomunikazioaren Teknologien Ingeniaritzan eta Masterra Telekomunikazio Ingeniaritzan
    • Jesús Daniel Trigo Vilaseca, Ingeniaritza Biomedikoko Gradua
    • Edurne Barrenechea Tartas, Gradua Ingeniaritza Informatikoan eta Masterra Ingeniaritza Informatikoan
    • Jesús López Taberna, Masterra Industria Ingeniaritzan eta Master Bikoitza Industria Ingeniaritzan eta Enpresen Zuzendaritzan
    • Armando Malanda Trigueros, Masterra Ingeniaritza Biomedikoan
    • Daniel Salcedo Pérez, Masterra Materialen eta Fabrikazioaren Ingeniaritzan
    • Jokin Aginaga García, Masterra Ingeniaritza Mekaniko Aplikatuan eta Konputazionalean
    • Sara Marcelino Sádaba, Masterra Proiektuen Zuzendaritzan
  • Unibertsitate-Gizarte Fundazioko praktiken arduraduna
    • Yolanda Corredor Casado, Unibertsitate-Gizarte Fundazioko praktiken arduraduna
  • IITIGMETeko administrazioko eta zerbitzuetako langileen ordezkaria
    • Javier Berrocal Guerrero
       

Sailak eta ikastegiak

Arduradunak

Administrazio langileak eta kokapena

HAGINAK ERAIKINA, BEHEKO SOLAIRUA

Telefonoa: 948 16 6201

Jendeari arreta egiteko ordutegia

  • Astelehenetik ostegunera: 9:00etatik - 14:30era eta 16:00etatik - 18:00etara
  • Ostirala: 9:00etatik - 14:30era

Udako ordutegia (uztaila-abuztua): astelehentik ostiralera, 9:00etatik - 14:30era

Gabonetako eta Aste Santuko ordutegia: 9:00etatik - 14:30era

 

PINUAK ERAIKINA, BEHEKO SOLAIRUA

Telefonoa: 948 16 6211

Jendeari arreta egiteko ordutegia

  • Astelehena, asteazkena eta ostirala: 9:00etatik - 14:30era
  • Astearte eta osteguna: 9:00etatik - 14:30era eta 16:00etatik - 18:00etara

Udako ordutegia (uztaila eta abuztua): astelehenetik ostegunera, 9:00etatik - 14:30era

Gabonetako eta Aste Santuko ordutegia: 9:00etatik - 14:30era

 

TUTERAKO CAMPUSA

Telefonoa: 948 417850 (barne-luzapena 3850)

Jendeari arreta egiteko ordutegia: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik - 14:30era