• ES
  • EN


Asignaturas en euskera


Ekonomia Gradua

Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda

LEHEN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 171101 EKONOMIARAKO SARRERA 6 ALCALDE UNZU, JORGE (Resp)
GALARZA PRIETO, ENRIQUE
1º S 171102 ENPRESAREN EKONOMIA 6 LARRAZA QUINTANA, MARTIN (Resp)
NUÑEZ ALDAZ, IMANOL
AZCARATE GARITANO, ELISABETH
1º S 171103 ZUZENBIDE PRIBATURAKO SARRERA 6 GOYEN URRUTIA, MARÍA TERESA (Resp)
1º S 171104 MATEMATIKA I 6 DE MIGUEL VELASCO, JUAN R. (Resp)
ECHEVERRIA MARTORELL, JAVIER
1º S 171105 FINANTZA ERAGIKETAK 6 GONZALEZ URTEAGA, ANA (Resp)
2º S 171201 KONTABILITATEA I 6 HUSILLOS CARQUES, FCO. JAVIER (Resp)
GARRALDA IRIARTE, AITOR
2º S 171202 ESTATISTIKA I 6 PORTILLA MANJON, MIREN IOSU (Resp)
ETXEBERRIA ANDUEZA, JAIONE
2º S 171203 MATEMATIKA II 6 ECHEVERRIA MARTORELL, JAVIER
2º S 171204 MIKROEKONOMIA I 6 ARLEGI PEREZ, RICARDO (Resp)
2º S 171205 EKONOMIA APLIKATUA I 6 GIL CANALETA, CARLOS ANTONIO (Resp)
GALARZA PRIETO, ENRIQUE
BIGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 171301 MAKROEKONOMIA I 6 GALDON SANCHEZ, JOSE ENRIQUE (Resp)
GALARZA PRIETO, ENRIQUE
1º S 171302 ESTATISTIKA II 6 ABASCAL FERNANDEZ, ELENA (Resp)
1º S 171303 KONTABILITATEA II 6 LIZARRAGA DALLO, FERMÍN (Resp)
GARRALDA IRIARTE, AITOR
1º S 171304 MIKROEKONOMIA II 6 PUERTOLAS SAGARDOY, JAVIER (Resp)
ARLEGI PEREZ, RICARDO
1º S 171305 HOBERENKETA TEKNIKAK 6 AGUSTIN MARTIN, ALBA MARIA (Resp)
GALBETE JIMENEZ, ARKAITZ
2º S 171401 HISTORIA EKONOMIKOA I 6 LANA BERASAIN, JOSE MIGUEL (Resp)
SANZ LAFUENTE, M. GLORIA (Resp)
EPALZA RONCAL, MIREN GARAZI
2º S 171402 EKONOMETRIA I 6 SANCHEZ IRISO, EDUARDO (Resp)
GALBETE JIMENEZ, ARKAITZ
2º S 171405 EKONOMIA APLIKATUA II 6 IRAIZOZ APEZTEGUIA, BELÉN (Resp)

Enpresen Administrazio eta Zuzendaritzako Gradua

Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda

LEHEN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 172101 ENPRESAREN EKONOMIA 6 LARRAZA QUINTANA, MARTIN (Resp)
NUÑEZ ALDAZ, IMANOL
AZCARATE GARITANO, ELISABETH
1º S 172102 EKONOMIARAKO SARRERA 6 ALCALDE UNZU, JORGE (Resp)
GALARZA PRIETO, ENRIQUE
1º S 172103 ZUZENBIDE PRIBATURAKO SARRERA 6 GOYEN URRUTIA, MARÍA TERESA (Resp)
1º S 172104 MATEMATIKA 6 DE MIGUEL VELASCO, JUAN R. (Resp)
ECHEVERRIA MARTORELL, JAVIER
1º S 172105 FINANTZA ERAGIKETAK 6 GONZALEZ URTEAGA, ANA (Resp)
2º S 172201 FINANTZA KONTABILITATEA I 6 HUSILLOS CARQUES, FCO. JAVIER (Resp)
GARRALDA IRIARTE, AITOR
2º S 172202 EKONOMIA APLIKATUA 6 GIL CANALETA, CARLOS ANTONIO (Resp)
GALARZA PRIETO, ENRIQUE
2º S 172203 ESTATISTIKA I 6 PORTILLA MANJON, MIREN IOSU (Resp)
ETXEBERRIA ANDUEZA, JAIONE
2º S 172204 MIKROEKONOMIA 6 ARLEGI PEREZ, RICARDO (Resp)
2º S 172205 MERKATARITZAKO ZUZENBIDEA 6 LARA GONZALEZ, RAFAEL (Resp)
ZURUTUZA ARIGITA, IÑAKI (Resp)
BIGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 172301 FINANTZA KONTABILITATEA II 6 LIZARRAGA DALLO, FERMÍN (Resp)
GARRALDA IRIARTE, AITOR
1º S 172302 ANTOLAMENDUZKO DISEINUA ETA JOKABIDEA 6 GOÑI LEGAZ, SALOMÉ (Resp)
GOÑI GORRIZ, MARIA MERCEDES
1º S 172303 ESTATISTIKA II 6 ABASCAL FERNANDEZ, ELENA (Resp)
1º S 172304 MAKROEKONOMIA 6 GALDON SANCHEZ, JOSE ENRIQUE (Resp)
GALARZA PRIETO, ENRIQUE
1º S 172305 ENPRESA KUDEAKETARAKO METODO KUANTITATIBOAK 6 AGUSTIN MARTIN, ALBA MARIA (Resp)
GALBETE JIMENEZ, ARKAITZ
2º S 172401 ENPRESAREN HISTORIA EKONOMIKOA 6 LANA BERASAIN, JOSE MIGUEL (Resp)
SANZ LAFUENTE, M. GLORIA (Resp)
EPALZA RONCAL, MIREN GARAZI
2º S 172403 EKONOMETRIA 6 SANCHEZ IRISO, EDUARDO (Resp)
GALBETE JIMENEZ, ARKAITZ
2º S 172404 GIZA BALIABIDEEN KUDEAKETA 6 BAYO MORIONES, JOSÉ ALBERTO (Resp)
GOÑI DUCAY, DANIEL
HIRUGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 172505 INDUSTRIA ANTOLAKETA ETA LEHIA ESTRATEGIKOA 6 AROCENA GARRO, PABLO (Resp)
GOÑI DUCAY, DANIEL

Aukerako irakasgaien zerrenda

Ikasmaila Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
4 1º S 172838 MIKROEKONOMIA II 6 PUERTOLAS SAGARDOY, JAVIER (Resp)
ARLEGI PEREZ, RICARDO

Enpresen Administrazio eta Zuzendaritzako eta Zuzenbideko Gradu Bikoitza

Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda

LEHEN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 175103 ZUZENBIDEAREN HISTORIA 6 ALVAREZ BERASTEGUI, AMAYA (Resp)
1º S 175105 EKONOMIARAKO SARRERA 6 ALCALDE UNZU, JORGE (Resp)
GALARZA PRIETO, ENRIQUE
BIGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
2º S 175405 DELITUAK 6 FRANCES LECUMBERRI, PAZ (Resp)
MARTIN CESTAO, LEIRE
HIRUGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
2º S 175602 GIZA BALIABIDEEN KUDEAKETA 6 BAYO MORIONES, JOSÉ ALBERTO (Resp)
GOÑI DUCAY, DANIEL
LAUGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 175703 INDUSTRIA ANTOLAKETA ETA LEHIA ESTRATEGIKOA 6 AROCENA GARRO, PABLO (Resp)
GOÑI DUCAY, DANIEL