• ES
  • EU
  • EN


Prestakuntza jarraitua


Enplegu Zerbitzuko eta Prestakuntza Jarraituko Zuzendaritza 

Yolanda Corredor Casado
Telefonoa: 948 16 8485
Helbide elektronikoa:

 

Administrazio Kudeaketa

Maite Ancín Yaniz
Telefonoa: 948 16 9754
Helbide elektronikoa: maite.ancin@unavarra.es

Elena Alzate Barricarte
Telefonoa: 948 16 9770
Helbide elektronikoa: elena.alzate@unavarra.es

Iruña Miren Armendáriz Pérez de Ciriza
Telefonoa: 948 16 9804
Helbide elektronikoa: irunamiren.armendariz@unavarra.es

Garbiñe Barbería Pérez
Telefonoa: 948 16 9813
Helbide elektronikoa: garbine.barberia@unavarra.es

Inés Bujanda Goñi
Telefonoa: 948 16 7971
Helbide elektronikoa: ines.bujanda@unavarra.es

Miren Txaro Castillo Torres
Telefonoa: 948 16 9759
Helbide elektronikoa: txaro.castillo@unavarra.es

Marta Elizari Reta
Telefonoa: 948 16 9804
Helbide elektronikoa: marta.elizari@unavarra.es

Silvia Jiménez Riesco
Telefonoa: 948 16 9770
Helbide elektronikoa: silvia.jimenez@unavarra.es

Juana Montero Mindeguía
Telefonoa: 948 16 9803
Helbide elektronikoa: juana.montero@unavarra.es

María Pilar Nagore Garciarena
Telefonoa: 948 16 9813
Helbide elektronikoa: mariapilar.nagore@unavarra.es

Belén Recalde Eseverri
Telefonoa: 948 16 9812
Helbide elektronikoa: belen.recalde@unavarra.es

Nerea Sánchez Diego
Telefonoa: 948 16 9884
Helbide elektronikoa: nerea.sanchez@unavarra.es

Almudena Veiga Gallego
Telefonoa: 948 16 9777
Helbide elektronikoa: almudena.veiga@unavarra.es

Laura Zugarrondo Martínez
Telefonoa: 948 16 9764
Helbide elektronikoa: laura.zugarrondo@unavarra.es

Juan Albarrán Aríztegui
Behatokiko eta Hiritar Laborategiko Kudeatzailea / Mas Pamplona Proiektua

 

Talentua garatzeko irakaslea

Carolina Matellanes Marcos
Telefonoa: 948 16 9811
Helbide elektronikoa: 

 

Lan Orientatzailea

Andrea Pérez Moreno
Telefonoa: 948 16 9761
Helbide elektronikoa: andrea.moreno@unavarra.es