• ES
  • EN
  • EU


Irakasgaien eta Irakasleen gida


Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda

LEHEN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 301101 GIZARTE ANTOLAKETA ETA GIZA GARAPENA 6 RODRIGUEZ FOUZ, MARTA ISABEL (Resp)
ZULOAGA LOJO, LOHITZUNE
AGUIRRE URTEAGA, XABIER
1º S 301102 KULTURA-ANIZTASUNA, OINARRIZKO ESKUBIDEAK, BERDINTASUNA ETA HIRITARTASUNA 6 FERNANDEZ RASINES, PALOMA (Resp)
IRUJO ASURMENDI, CARLOS MARÍA
UZKUDUN ALDALUR, IZASKUN
1º S 301103 OINARRI PSIKOLOGIKOAK: GIZABANAKOA ETA GIZARTE INGURUNEA 6 CASANOVA LAMOUTTE, ELSA MILAGROS (Resp)
SOTES RUIZ, JOSE PABLO
CACHO FERNANDEZ, RAUL
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
1º S 301105 KOMUNIKATZEKO TREBETASUNAK ETA IKT 6 LOPEZ FLAMARIQUE, MAITE (Resp)
SALABERRI ZARATIEGI, PATXI
SANTACILIA SALVADOR, EKAITZ
PEREZ GOYA, UNAI
1º S 301106 HEZKUNTZA-ERAKUNDEAK 6 BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA (Resp)
URREIZTI LEZERTUA, GARBIÑE
OLORIZ LANDA, MARIA LUCIA
2º S 301201 ARTEAK ETA ONDARE HISTORIKOA 6 ANDRES VIERGE, MARCOS (Resp)
PEREZ IBARROLA, NEREA
SAENZ ABARZUZA, IGOR
URBELZ MUNUCE, ARAITZ
PEREZ DE CIRIZA MACAYA, ITZIAR
2º S 301203 KOMUNIKAZIO TREBETASUNAK ERKIDEGOKO BESTE HIZKUNTZAN: GAZTELANIA 6 ARAGUES CEMBORAIN, MIREN ITZIAR (Resp)
ARELLANO YANGUAS, Mª DEL VILLAR
2º S 301205 GARAPEN EBOLUTIBOA ETA IKASKUNTZA 6 SOTES RUIZ, JOSE PABLO (Resp)
SOTO VALLE, ROBERTO
BELTZA IGOA, EDURNE
PEREZ AYERRA, LUISA FERNANDA
2º S 301206 ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA 6 **
2º S 301207 ATZERRIKO HIZKUNTZA: FRANTSESA 6 **
2º S 301208 IRAKASLE LANBIDEA 6 LEDESMA MARIN, NIEVES (Resp)
APALATEGI BEGIRISTAIN, MIREN JAIONE
PELLEJERO GOÑI, MARÍA LUCÍA
BIGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 301301 GIZARTEA, FAMILIA ETA ESKOLA INKLUSIBOA 6 GIL GIMENO, FRANCISCO JAVIER (Resp)
MUÑOZ ARRIETA, OLATZ
LOBEIRAS OSCARIZ, ANA ISABEL
1º S 301302 HAUR-ESKOLAKO ANTOLAMENDUA 6 SALBOTX ALEGRIA, NORA (Resp)
CALDEIRO PEDREIRA, MARIA CARMEN
1º S 301303 ERANTZUN PSIKOPEDAGOGIKOA ETA ANIZTASUNA 6 BAUSELA HERRERAS, ESPERANZA (Resp)
LOPEZ GOÑI, IRENE
TREBOL UNZUE, FERNANDO
1º S 301304 HEZKUNTZA PROZESU ETA TESTUINGURUEN BEHAKETA ETA ANALISIA 6 PELLEJERO GOÑI, MARÍA LUCÍA (Resp)
1º S 301308 ATZERRIKO HIZKUNTZA 2: INGELESA 6 **
1º S 301309 ATZERRIKO HIZKUNTZA 2: FRANTSESA 6 **
2º S 301402 HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA 6 ASIAIN ANSORENA, ALFREDO (Resp)
KASARES CORRALES, PAULA
2º S 301408 ESKOLA-PRAKTIKAK 1 6 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
APALATEGI BEGIRISTAIN, MIREN JAIONE
MUÑOZ ARRIETA, OLATZ
AGUIRRE URTEAGA, XABIER
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
MORRAS ARANOA, HASIER
URRA BARANDIARAN, AINHOA
2º S 301409 HIZKUNTZA ETA ESKOLA 6 ZUBIRI LUJAMBIO, JUAN JOSE (Resp)
URRA BARANDIARAN, AINHOA
2º S 301410 MUSIKA ARLOKO ETA MUGIMENDU-AUTONOMIAREN GARAPENA 6 LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA (Resp)
NAVARRO AMEZQUETA, ION
MARTINEZ LABARI, CRISTINA
ARCOCHA MENDINUETA, ELORRI
2º S 301411 MATEMATIKA ETA BERE DIDAKTIKA 6 ASIAIN OLLO, MARÍA JOSÉ (Resp)
LIZEAGA RICA, JOSEBA SABIN
HIRUGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 301501 NATURA INGURUNEAREN DIDAKTIKA 6 URIZ DORAY, IRANTZU (Resp)
ONGAY RODRIGUEZ, IRAIDE
1º S 301502 GIZARTE INGURUNEAREN DIDAKTIKA 6 MENDIOROZ LACAMBRA, ANA MARIA (Resp)
MENDIOLA GONZALO, FERNANDO
1º S 301503 MATEMATIKAREN DIDAKTIKA 6 LASA OYARBIDE, AITZOL (Resp)
1º S 301504 HAUR LITERATURAREN DIDAKTIKA 6 ASIAIN ANSORENA, ALFREDO (Resp)
ZUBIRI LUJAMBIO, JUAN JOSE
2º S 301601 MUSIKAREN DIDAKTIKA 6 LORENZO DE REIZABAL, MARIA ARANZAZU (Resp)
MARTINEZ ARANA, ALEJANDRO
ARCOCHA MENDINUETA, ELORRI
2º S 301605 PLASTIKAREN DIDAKTIKA 6 AGUIRRE ARRIAGA, MANUEL (Resp)
2º S 301606 GORPUTZ ADIERAZPENAREN DIDAKTIKA 6 ALONSO MARTINEZ, ALICIA MARIA (Resp)
MARTINEZ LABARI, CRISTINA
2º S 301608 ATZERRIKO HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA HAUR HEZKUNTZAN: INGELESA 6 **
2º S 301609 ATZERRIKO HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA HAUR HEZKUNTZAN: FRANTSESA 6 **
LAUGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 301707 INGURUNE NATURALAREN ETA SOZIALAREN IKERKETA 6 ZUDAIRE RIPA, MARIA ISABEL (Resp)
SAN MARTIN CASI, ESTHER M. FERMI
SAEZ DE EGILAZ MURGIONDO, PATXI XABIER
1º S 301740 ESKOLA-PRAKTIKAK 2 15 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
SALABERRI ZARATIEGI, PATXI
ZUBIRI LUJAMBIO, JUAN JOSE
KASARES CORRALES, PAULA
ARRIAGA AZCARATE, AMAIA
SANTACILIA SALVADOR, EKAITZ
LEDESMA MARIN, NIEVES
ABLANEDO LARRION, ANE ELIXABETE
LOBEIRAS OSCARIZ, ANA ISABEL
1º S 301741 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA 15 **
1º S 301742 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: ATZERRIKO HIZKUNTZA: FRANTSESA 15 **
1º S 301743 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: MUSIKA 15 LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA (Resp)
MARTINEZ ARANA, ALEJANDRO
SAENZ ABARZUZA, IGOR
1º S 301744 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: GORPUTZ HEZKUNTZA 15 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
ECHAVARRI VIDEGAIN, BERTA (Resp)
ASTRAIN GOÑI, CARLOS FCO.
NAVARRO AMEZQUETA, ION
ECHARRI GARCIA, IMANOL
ALONSO MARTINEZ, ALICIA MARIA
IRAOLA AZANZA, GERIZPE
VILLOSLADA HUARTE, BERTA
MARTINEZ LABARI, CRISTINA
1º S 301745 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA 15 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
LOPEZ GOÑI, IRENE
APARICIO AGREDA, Mª LOURDES
LEDESMA MARIN, NIEVES
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
BELTZA IGOA, EDURNE
2º S 301803 ESKOLA PRAKTIKAK 3 18 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
IBARRA MURILLO, JULIA FERNANDA
SALABERRI ZARATIEGI, PATXI
ZUBIRI LUJAMBIO, JUAN JOSE
LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA
AGUIRRE ARRIAGA, MANUEL
LOPEZ GOÑI, IRENE
KASARES CORRALES, PAULA
PASCUAL ARIZ, ANDER
LASA OYARBIDE, AITZOL
PEREZ IBARROLA, NEREA
ROMERA CIRIA, MAGDALENA
LIZEAGA RICA, JOSEBA SABIN
ABLANEDO LARRION, ANE ELIXABETE
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
SAENZ ABARZUZA, IGOR
ONGAY RODRIGUEZ, IRAIDE
SARA PEREZ, IDOIA
PEREZ DE CIRIZA MACAYA, ITZIAR
2º S 301890 GRADU AMAIERAKO LANA 12 **

Aukerako irakasgaien zerrenda

Ikasmaila Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 301001 IRAKASLE LANBIDEA GARATZEKO BALIABIDEAK (online) 6 BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA (Resp)
APARICIO AGREDA, Mª LOURDES
PEREZ DE VILLARREAL ZUFIAURRE, MAIDER
NAPAL FRAILE, MARIA
PEREZ GOYA, UNAI
SARA PEREZ, IDOIA
1º S 301002 TESTU AKADEMIKO ETA PROFESIONALAK PRESTATZEA (online) 6 VILCHES PLAZA, ALFONSO CARLOS (Resp)
ABLANEDO LARRION, ANE ELIXABETE (Resp)
IDARETA GOLDARACENA, FRANCISCO
1º S 301515 ATZERRIKO HIZKUNTZA 3: INGELESA 6 **
1º S 301516 ATZERRIKO HIZKUNTZA 3: FRANTSESA 6 **
1º S 301517 METODO TRADIZIONALAK MUSIKA HEZKUNTZAN 6 LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA (Resp)
MARTINEZ ARANA, ALEJANDRO
1º S 301519 HEZKUNTZA INKLUSIBORAKO PROPOSAMEN PEDAGOGIKOAK 6 IZA DORRONSORO, LUIS MARIA (Resp)
PEÑALVA VELEZ, MARÍA ALICIA
1º S 301520 EUSKARA ZUZENA HELBURU 6 SALABERRI ZARATIEGI, PATXI (Resp)
1º S 301521 ESPAINIAKO LITERATURA GARAIKIDEA 6 **
1º S 301522 MUGIMENDU JOKOA HEZKUNTZA OSAGAI GISA 6 ASTRAIN GOÑI, CARLOS FCO. (Resp)
NAVARRO AMEZQUETA, ION
APECECHEA AIZPURU, JUAN TOMAS
1º S 301715 EDUKIEN ETA ATZ. HIZK. IKASKUNTZA INTEGRATUA (INGELESA) 6 **
1º S 301716 INGELESAREN IRAKASKUNTZARI APLIKATUTAKO TEKNOLOGIA BERRIAK 3 **
1º S 301719 MUSIKA ERREPERTORIOA ESKOLAN 3 ANDRES VIERGE, MARCOS (Resp)
SAENZ ABARZUZA, IGOR
1º S 301720 CURRICULUM GARAPENA ETA IKER. MUSIKA HEZK 6 LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA (Resp)
SAENZ ABARZUZA, IGOR
ALONSO LACASTA, REBECA KERSTIN
1º S 301722 ADIERAZPEN MUGIMENDUA, DANTZA ETA ERRITMOA 3 ECHAVARRI VIDEGAIN, BERTA (Resp)
NAVARRO AMEZQUETA, ION
1º S 301723 LAGUNTZA ETA IKERKETA ZERBITZUAK PEDAGOGIA INKLUSIBOAN 6 GABARI GAMBARTE, MARIA INES (Resp)
APARICIO AGREDA, Mª LOURDES
SARA PEREZ, IDOIA
1º S 301724 BEHAR PSIKOLOGIKOAK ESKOLAN 3 BAUSELA HERRERAS, ESPERANZA (Resp)
BELTZA IGOA, EDURNE
1º S 301727 KOMUNIKAZIO IKUS-ENTZUNEZKOA ETA DIGITALA ESKOLAN 6 **
1º S 301729 GARAPENERAKO LANKIDETZA ETA HEZKUNTZA 3 **
1º S 301730 GORPUTZ-HEZKUNTZAREN DIDAKTIKAREN ANTOLAMENDUA 6 ECHARRI GARCIA, IMANOL (Resp)
NAVARRO AMEZQUETA, ION
2º S 301615 AHOSKERA ETA MINTZAMENA (INGELESA) 6 **
2º S 301617 GAUR EGUNGO METODO ETA EREDUAK MUSIKA HEZKUNTZAN 6 ANDRES VIERGE, MARCOS (Resp)
AURTENETXE ZALBIDEA, AURITZ
2º S 301619 ESKOLAN ESKU-HARTZEKO TEKNIKA PSIKOLOGIKOAK 6 BEYEBACH ., MARK (Resp)
TREBOL UNZUE, FERNANDO
2º S 301621 ARTEEN BALIABIDEAK HEZKUNTZARAKO 6 ARRIAGA AZCARATE, AMAIA (Resp)
2º S 301622 GORPUTZ-HEZKUNTZA ETA OSASUNA 6 ALONSO MARTINEZ, ALICIA MARIA (Resp)
ASTRAIN GOÑI, CARLOS FCO.
NAVARRO AMEZQUETA, ION
MARTINEZ LABARI, CRISTINA
2º S 301628 ELIZA, SAKRAMENTUAK ETA MORALA 6 **
3 1º S 301749 HEZKUNTZA PRAKTIKAK GARAPENERAKO LANKIDETZAN 9 **
4 1º S 301851 KOMUNIKAZIO TREBETASUNAK ESPAINIERAZ ATZERRIKO HIZKUNTZA GISA I 6 **
4 1º S 301853 Hizkuntza, Kultura eta Literatura Hispaniarrak I 6 **
4 2º S 301852 KOMUNIKAZIO TREBETASUNAK ESPAINIERAZ ATZERRIKO HIZKUNTZA GISA II 6 **
4 2º S 301854 Hizkuntza, Kultura eta Literatura Hispaniarrak II 6 **

** Docencia impartida en otros idiomas. Consulte esta asignatura en las listas de asignaturas en otros idiomas


RECONOCIMIENTO Y TRANSFERENCIA
Información sobre reconocimiento y transferencia de créditos

UBICACIÓN EN EL CAMPUS
Ubicación en el campus

Facultad de Ciencias Humanas y Sociales
Edificio de Los Magnolios.
Campus de Arrosadia
31006 Pamplona-Iruña
Tel. (+34) 948 16 94 28
Fax. (+34) 948 16 94 63
Contacto por email