• ES
  • EN
  • EU


Lehen Hezkuntzako Irakasleen Gradua


Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda

LEHEN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 302101 GIZARTE ANTOLAKETA ETA GIZA GARAPENA 6 RODRIGUEZ FOUZ, MARTA ISABEL (Resp)
ZULOAGA LOJO, LOHITZUNE
AGUIRRE URTEAGA, XABIER
1º S 302102 KULTURA-ANIZTASUNA, OINARRIZKO ESKUBIDEAK, BERDINTASUNA ETA HIRITARTASUNA 6 FERNANDEZ RASINES, PALOMA (Resp)
IRUJO ASURMENDI, CARLOS MARÍA
UZKUDUN ALDALUR, IZASKUN
1º S 302103 OINARRI PSIKOLOGIKOAK: GIZABANAKOA ETA GIZARTE INGURUNEA 6 CASANOVA LAMOUTTE, ELSA MILAGROS (Resp)
SOTES RUIZ, JOSE PABLO
CACHO FERNANDEZ, RAUL
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
1º S 302105 KOMUNIKATZEKO TREBETASUNAK ETA IKT 6 LOPEZ FLAMARIQUE, MAITE (Resp)
SALABERRI ZARATIEGI, PATXI
SANTACILIA SALVADOR, EKAITZ
PEREZ GOYA, UNAI
1º S 302106 HEZKUNTZA-ERAKUNDEAK 6 BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA (Resp)
URREIZTI LEZERTUA, GARBIÑE
FLORES URIBE, UNAX
2º S 302201 ARTEAK ETA ONDARE HISTORIKOA 6 CALVO MIRANDA, JUAN JOSE (Resp)
PEREZ IBARROLA, NEREA
URBELZ MUNUCE, ARAITZ
ARCOCHA MENDINUETA, ELORRI
PEREZ DE CIRIZA MACAYA, ITZIAR
2º S 302203 KOMUNIKAZIO TREBETASUNAK ERKIDEGOKO BESTE HIZKUNTZAN: GAZTELANIA 6 ARAGUES CEMBORAIN, MIREN ITZIAR (Resp)
ARELLANO YANGUAS, Mª DEL VILLAR
2º S 302205 GARAPEN EBOLUTIBOA ETA IKASKUNTZA 6 SOTES RUIZ, JOSE PABLO (Resp)
SOTO VALLE, ROBERTO
2º S 302206 ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA 6 **
2º S 302207 ATZERRIKO HIZKUNTZA: FRANTSESA 6 **
2º S 302208 IRAKASLE LANBIDEA 6 LEDESMA MARIN, NIEVES (Resp)
APALATEGI BEGIRISTAIN, MIREN JAIONE
PELLEJERO GOÑI, MARÍA LUCÍA
BIGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 302301 GIZARTEA, FAMILIA ETA ESKOLA INKLUSIBOA 6 PEREZ-AGOTE AGUIRRE, JOSE MARIA (Resp)
MORRAS ARANOA, HASIER
LOBEIRAS OSCARIZ, ANA ISABEL
MENDIBERRI APEZETXEA, MONIKA
1º S 302302 HEZKUNTZA PROZESUAK ETA TESTUINGURUAK 6 GABARI GAMBARTE, MARIA INES (Resp)
APALATEGI BEGIRISTAIN, MIREN JAIONE
PELLEJERO GOÑI, MARÍA LUCÍA
1º S 302303 ERANTZUN PSIKOPEDAGOGIKOA ETA ANIZTASUNA 6 BAUSELA HERRERAS, ESPERANZA (Resp)
TREBOL UNZUE, FERNANDO
URREIZTI LEZERTUA, GARBIÑE
OLORIZ LANDA, MARIA LUCIA
ORMAECHEA RUIZ, OLATZ
1º S 302304 GIZARTE ZIENTZIEN DIDAKTIKA 6 MUGUETA MORENO, IÑIGO (Resp)
PEREZ IBARROLA, NEREA
ZUBIAGA ARANA, ERIK
1º S 302308 ATZERRIKO HIZKUNTZA 2: INGELESA 6 **
1º S 302309 ATZERRIKO HIZKUNTZA 2: FRANTSESA 6 **
2º S 302401 HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA I 6 ZUBIRI LUJAMBIO, JUAN JOSE (Resp)
2º S 302402 HEZKUNTZA ARTISTIKOA I 6 SAN MILLAN GARCIA, BETISA (Resp)
URBELZ MUNUCE, ARAITZ
2º S 302403 NATUR ZIENTZIEN DIDAKTIKA 6 IBARRA MURILLO, JULIA FERNANDA (Resp)
URIZ DORAY, IRANTZU
2º S 302404 MATEMATIKA ETA BERE DIDAKTIKA I 6 ECHEVERRIA MARTORELL, JAVIER (Resp)
2º S 302408 ESKOLA-PRAKTIKAK 1 6 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
SOTES RUIZ, JOSE PABLO
MUÑOZ ARRIETA, OLATZ
TREBOL UNZUE, FERNANDO
AGUIRRE URTEAGA, XABIER
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
MORRAS ARANOA, HASIER
URRA BARANDIARAN, AINHOA
HIRUGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 302501 HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA II 6 AZNAREZ MAULEON, MONICA (Resp)
SALABERRI IZKO, IKER
HORCADA IRIARTE, PABLO
1º S 302502 GORPUTZ HEZIKETA ETA BERE DIDAKTIKA 6 ALONSO MARTINEZ, ALICIA MARIA (Resp)
NAVARRO AMEZQUETA, ION
LARRAMENDI RODRIGO, ENARA
1º S 302503 MATEMATIKA ETA BERE DIDAKTIKA II 6 PRADOS OSES, M. CARMEN (Resp)
ESTEVAN MUGUERZA, ASIER
LIZEAGA RICA, JOSEBA SABIN
1º S 302504 HEZKUNTZA ARTISTIKOA II 6 ALMOGUERA MARTON, ARÁNZAZU (Resp)
MARTINEZ ARANA, ALEJANDRO
URBELZ MUNUCE, ARAITZ
ARCOCHA MENDINUETA, ELORRI
2º S 302601 NATURA INGURUNEARI BURUZKO PROIEKTU DIDAKTIKOAK 6 MARZO PEREZ, FLORENCIO (Resp)
IBARRA MURILLO, JULIA FERNANDA
SAEZ DE EGILAZ MURGIONDO, PATXI XABIER
ONGAY RODRIGUEZ, IRAIDE
2º S 302602 HAUR ETA GAZTE LITERATURAREN DIDAKTIKA 6 ALLUE VILLANUEVA, M. CONSOLACION (Resp)
KASARES CORRALES, PAULA
2º S 302603 MATEMATIKAREN DIDAKTIKA 6 LASA OYARBIDE, AITZOL (Resp)
ESTEVAN MUGUERZA, ASIER
BEAUMONT ARIZALETA, MIKEL
ABAURREA LARRAYOZ, JAIONE
2º S 302608 ATZERRIKO HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA LEHEN HEZKUNTZAN: INGELESA 6 **
2º S 302609 ATZERRIKO HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA LEHEN HEZKUNTZAN: FRANTSESA 6 **
LAUGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 302707 GIZARTE INGURUNEARI BURUZKO PROIEKTU DIDAKTIKOAK 6 MENDIOROZ LACAMBRA, ANA MARIA (Resp)
SAINZ PASCUAL, ZURIÑE
1º S 302740 ESKOLA-PRAKTIKAK 2 15 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
SALABERRI ZARATIEGI, PATXI
AGUIRRE ARRIAGA, MANUEL
KASARES CORRALES, PAULA
SANTACILIA SALVADOR, EKAITZ
LOBEIRAS OSCARIZ, ANA ISABEL
1º S 302741 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA 15 **
1º S 302742 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: ATZERRIKO HIZKUNTZA: FRANTSESA 15 **
1º S 302743 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: MUSIKA 15 LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA (Resp)
SAENZ ABARZUZA, IGOR
PEREZ DE CIRIZA MACAYA, ITZIAR
1º S 302744 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: GORPUTZ HEZKUNTZA 15 ECHAVARRI VIDEGAIN, BERTA (Resp)
ASTRAIN GOÑI, CARLOS FCO.
NAVARRO AMEZQUETA, ION
ECHARRI GARCIA, IMANOL
ALONSO MARTINEZ, ALICIA MARIA
IRAOLA AZANZA, GERIZPE
VILLOSLADA HUARTE, BERTA
MARTINEZ LABARI, CRISTINA
1º S 302745 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA 15 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
TREBOL UNZUE, FERNANDO
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
LOBEIRAS OSCARIZ, ANA ISABEL
2º S 302803 ESKOLA PRAKTIKAK 3 18 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
SALABERRI ZARATIEGI, PATXI
ZUBIRI LUJAMBIO, JUAN JOSE
LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA
APARICIO AGREDA, Mª LOURDES
LAZARO IBARROLA, MARIA AMPARO
KASARES CORRALES, PAULA
PASCUAL ARIZ, ANDER
LASA OYARBIDE, AITZOL
PEREZ IBARROLA, NEREA
SANTACILIA SALVADOR, EKAITZ
URIZ DORAY, IRANTZU
PEREZ DE VILLARREAL ZUFIAURRE, MAIDER
LIZEAGA RICA, JOSEBA SABIN
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
SAENZ ABARZUZA, IGOR
ABAURREA LARRAYOZ, JAIONE
ONGAY RODRIGUEZ, IRAIDE
SARA PEREZ, IDOIA
ZUDAIRE RIPA, MARIA ISABEL
PEREZ DE CIRIZA MACAYA, ITZIAR
2º S 302890 GRADU AMAIERAKO LANA 12 **

Aukerako irakasgaien zerrenda

Ikasmaila Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 302001 IRAKASLE LANBIDEA GARATZEKO BALIABIDEAK (online) 6 BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA (Resp)
APARICIO AGREDA, Mª LOURDES
NAPAL FRAILE, MARIA
PEREZ GOYA, UNAI
1º S 302002 TESTU AKADEMIKO ETA PROFESIONALAK PRESTATZEA (online) 6 VILCHES PLAZA, ALFONSO CARLOS (Resp)
ABLANEDO LARRION, ANE ELIXABETE (Resp)
IDARETA GOLDARACENA, FRANCISCO
1º S 302515 ATZERRIKO HIZKUNTZA 3: INGELESA 6 **
1º S 302516 ATZERRIKO HIZKUNTZA 3: FRANTSESA 6 **
1º S 302517 METODO TRADIZIONALAK MUSIKA HEZKUNTZAN 6 LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA (Resp)
MARTINEZ ARANA, ALEJANDRO
PEREZ DE CIRIZA MACAYA, ITZIAR
1º S 302519 HEZKUNTZA INKLUSIBORAKO PROPOSAMEN PEDAGOGIKOAK 6 IZA DORRONSORO, LUIS MARIA (Resp)
1º S 302520 EUSKARA ZUZENA HELBURU 6 SALABERRI ZARATIEGI, PATXI (Resp)
1º S 302521 ESPAINIAKO LITERATURA GARAIKIDEA 6 **
1º S 302522 MUGIMENDU JOKOA HEZKUNTZA OSAGAI GISA 6 ASTRAIN GOÑI, CARLOS FCO. (Resp)
NAVARRO AMEZQUETA, ION
APECECHEA AIZPURU, JUAN TOMAS
1º S 302715 EDUKIEN ETA ATZ. HIZK. IKASKUNTZA INTEGRATUA (INGELESA) 6 **
1º S 302716 INGELESAREN IRAKASKUNTZARI APLIKATUTAKO TEKNOLOGIA BERRIAK 3 **
1º S 302719 MUSIKA ERREPERTORIOA ESKOLAN 3 ALMOGUERA MARTON, ARÁNZAZU (Resp)
PEREZ DE CIRIZA MACAYA, ITZIAR
1º S 302720 CURRICULUM GARAPENA ETA IKER. MUSIKA HEZK. 6 LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA (Resp)
SAENZ ABARZUZA, IGOR
1º S 302722 ADIERAZPEN MUGIMENDUA, DANTZA ETA ERRITMOA 3 ECHAVARRI VIDEGAIN, BERTA (Resp)
LARRAMENDI RODRIGO, ENARA
1º S 302723 LAGUNTZA ETA IKERKETA ZERBITZUAK PEDAGOGIA INKLUSIBOAN 6 GABARI GAMBARTE, MARIA INES (Resp)
URRA BARANDIARAN, AINHOA
EQUISOAIN BURGUI, CESAR
1º S 302724 BEHAR PSIKOLOGIKOAK ESKOLAN 3 BAUSELA HERRERAS, ESPERANZA (Resp)
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
1º S 302727 KOMUNIKAZIO IKUS-ENTZUNEZKOA ETA DIGITALA ESKOLAN 6 **
1º S 302728 ERLIJIOAREN PEDAGOGIA ETA DIDAKTIKA ESKOLAN 6 **
1º S 302729 GARAPENERAKO LANKIDETZA ETA HEZKUNTZA 3 **
1º S 302730 GORPUTZ-HEZKUNTZAREN DIDAKTIKAREN ANTOLAMENDUA 6 ECHARRI GARCIA, IMANOL (Resp)
2º S 302615 AHOSKERA ETA MINTZAMENA (INGELESA) 6 **
2º S 302617 GAUR EGUNGO METODO ETA EREDUAK MUSIKA HEZKUNTZAN 6 ANDRES VIERGE, MARCOS (Resp)
SAENZ ABARZUZA, IGOR
2º S 302619 ESKOLAN ESKU-HARTZEKO TEKNIKA PSIKOLOGIKOAK 6 BEYEBACH ., MARK (Resp)
TREBOL UNZUE, FERNANDO
2º S 302621 ARTEEN BALIABIDEAK HEZKUNTZARAKO 6 ARRIAGA AZCARATE, AMAIA (Resp)
2º S 302622 GORPUTZ-HEZKUNTZA ETA OSASUNA 6 ALONSO MARTINEZ, ALICIA MARIA (Resp)
ASTRAIN GOÑI, CARLOS FCO.
NAVARRO AMEZQUETA, ION
MARTINEZ LABARI, CRISTINA
3 1º S 302749 HEZKUNTZA PRAKTIKAK GARAPENERAKO LANKIDETZAN 9 **

** Docencia impartida en otros idiomas. Consulte esta asignatura en las listas de asignaturas en otros idiomas


RECONOCIMIENTO Y TRANSFERENCIA
Información sobre reconocimiento y transferencia de créditos

UBICACIÓN EN EL CAMPUS
Ubicación en el campus

Facultad de Ciencias Humanas y Sociales
Edificio Los Magnolios.
Campus de Arrosadia
31006 Pamplona-Iruña
Tel. (+34) 948 16 6204
Contacto por email