• ES
  • EN


Haur Hezkuntzako Irakasleen Gradua


Oinarrizko eta Nahitaezko irakasgaien zerrenda

LEHEN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
1º S 301101 GIZARTE ANTOLAKETA ETA GIZA GARAPENA 6 RODRIGUEZ FOUZ, MARTA ISABEL (Resp)
JABAT TORRES, EDURNE
AGUIRRE URTEAGA, XABIER
1º S 301102 KULTURA-ANIZTASUNA, OINARRIZKO ESKUBIDEAK, BERDINTASUNA ETA HIRITARTASUNA 6 FERNANDEZ RASINES, PALOMA (Resp)
IRUJO ASURMENDI, CARLOS MARÍA
UZKUDUN ALDALUR, IZASKUN
1º S 301103 OINARRI PSIKOLOGIKOAK: GIZABANAKOA ETA GIZARTE INGURUNEA 6 CASANOVA LAMOUTTE, ELSA MILAGROS (Resp)
SOTES RUIZ, JOSE PABLO
ESARTE ESEVERRI, SONIA
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
1º S 301105 KOMUNIKATZEKO TREBETASUNAK ETA IKT 6 SALABERRI ZARATIEGI, PATXI (Resp)
SANTACILIA SALVADOR, EKAITZ
PEREZ GOYA, UNAI
1º S 301106 HEZKUNTZA-ERAKUNDEAK 6 BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA (Resp)
URREIZTI LEZERTUA, GARBIÑE
OLORIZ LANDA, MARIA LUCIA
2º S 301201 ARTEAK ETA ONDARE HISTORIKOA 6 ANDRES VIERGE, MARCOS (Resp)
SAN MARTIN CASI, ESTHER M. FERMI
ALBENIZ BRATOS, ANDONI
SAENZ ABARZUZA, IGOR
URBELZ MUNUCE, ARAITZ
2º S 301203 KOMUNIKAZIO TREBETASUNAK ERKIDEGOKO BESTE HIZKUNTZAN: GAZTELANIA 6 ARAGUES CEMBORAIN, MIREN ITZIAR (Resp)
ARELLANO YANGUAS, Mª DEL VILLAR
2º S 301205 GARAPEN EBOLUTIBOA ETA IKASKUNTZA 6 SOTES RUIZ, JOSE PABLO (Resp)
SOTO VALLE, ROBERTO
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
BELTZA IGOA, EDURNE
2º S 301206 ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA 6 **
2º S 301207 ATZERRIKO HIZKUNTZA: FRANTSESA 6 **
2º S 301208 IRAKASLE LANBIDEA 6 LEDESMA MARIN, NIEVES (Resp)
APALATEGI BEGIRISTAIN, MIREN JAIONE
PELLEJERO GOÑI, MARÍA LUCÍA
BIGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
301305 ESKOLA PRAKTIKAK I 3 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
APALATEGI BEGIRISTAIN, MIREN JAIONE
MUÑOZ ARRIETA, OLATZ
AGUIRRE URTEAGA, XABIER
ESARTE ESEVERRI, SONIA
301306 ATZERRIKO HIZKUNTZA II: INGELESA 3 **
301401 GARAPENA ESPERIENTZIAREN EREMUAN 6 ASIAIN OLLO, MARÍA JOSÉ (Resp)
LIZEAGA RICA, JOSEBA SABIN
301403 ESKOLA PRAKTIKAK II 3 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
APALATEGI BEGIRISTAIN, MIREN JAIONE
MUÑOZ ARRIETA, OLATZ
AGUIRRE URTEAGA, XABIER
ESARTE ESEVERRI, SONIA
301404 ATZERRIKO HIZKUNTZA III: INGELESA 3 **
1º S 301301 GIZARTEA, FAMILIA ETA ESKOLA INKLUSIBOA 6 GIL GIMENO, FRANCISCO JAVIER (Resp)
MUÑOZ ARRIETA, OLATZ
LOBEIRAS OSCARIZ, ANA ISABEL
1º S 301302 HAUR-ESKOLAKO ANTOLAMENDUA 6 CALDEIRO PEREIRA, MARIA CARMEN (Resp)
SALBOTX ALEGRIA, NORA
1º S 301303 ERANTZUN PSIKOPEDAGOGIKOA ETA ANIZTASUNA 6 BAUSELA HERRERAS, ESPERANZA (Resp)
LOPEZ GOÑI, IRENE
TREBOL UNZUE, FERNANDO
1º S 301304 HEZKUNTZA PROZESU ETA TESTUINGURUEN BEHAKETA ETA ANALISIA 6 PELLEJERO GOÑI, MARÍA LUCÍA (Resp)
1º S 301308 ATZERRIKO HIZKUNTZA 2: INGELESA 6 **
1º S 301309 ATZERRIKO HIZKUNTZA 2: FRANTSESA 6 **
2º S 301402 HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA 6 ASIAIN ANSORENA, ALFREDO (Resp)
KASARES CORRALES, PAULA
2º S 301408 ESKOLA-PRAKTIKAK 1 6 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
APALATEGI BEGIRISTAIN, MIREN JAIONE
MUÑOZ ARRIETA, OLATZ
AGUIRRE URTEAGA, XABIER
ESARTE ESEVERRI, SONIA
2º S 301409 HIZKUNTZA ETA ESKOLA 6 ZUBIRI LUJAMBIO, JUAN JOSE (Resp)
URRA BARANDIARAN, AINHOA
2º S 301410 MUSIKA ARLOKO ETA MUGIMENDU-AUTONOMIAREN GARAPENA 6 LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA (Resp)
AURTENETXE ZALBIDEA, AURITZ
NAVARRO AMEZQUETA, ION
MARTINEZ LABARI, CRISTINA
2º S 301411 MATEMATIKA ETA BERE DIDAKTIKA 6 ASIAIN OLLO, MARÍA JOSÉ (Resp)
LIZEAGA RICA, JOSEBA SABIN
HIRUGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
301505 ESKOLA PRAKTIKAK III 3 **
301506 ATZERRIKO HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA I HAUR HEZKUNTZAN: INGELESA 3 **
301603 ESKOLA PRAKTIKAK IV 3 **
301604 ATZERRIKO HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA II HAUR HEZKUNTZAN: INGELESA 3 **
1º S 301501 NATURA INGURUNEAREN DIDAKTIKA 6 URIZ DORAY, IRANTZU (Resp)
ONGAY RODRIGUEZ, IRAIDE
1º S 301502 GIZARTE INGURUNEAREN DIDAKTIKA 6 MENDIOROZ LACAMBRA, ANA MARIA (Resp)
MENDIOLA GONZALO, FERNANDO
ALBENIZ BRATOS, ANDONI
1º S 301503 MATEMATIKAREN DIDAKTIKA 6 LASA OYARBIDE, AITZOL (Resp)
1º S 301504 HAUR LITERATURAREN DIDAKTIKA 6 ASIAIN ANSORENA, ALFREDO (Resp)
ZUBIRI LUJAMBIO, JUAN JOSE
2º S 301601 MUSIKAREN DIDAKTIKA 6 MARTINEZ ARANA, ALEJANDRO (Resp)
2º S 301605 PLASTIKAREN DIDAKTIKA 6 AGUIRRE ARRIAGA, MANUEL (Resp)
2º S 301606 GORPUTZ ADIERAZPENAREN DIDAKTIKA 6 ALONSO MARTINEZ, ALICIA MARIA (Resp)
MARTINEZ LABARI, CRISTINA
2º S 301608 ATZERRIKO HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA HAUR HEZKUNTZAN: INGELESA 6 **
2º S 301609 ATZERRIKO HIZKUNTZAREN DIDAKTIKA HAUR HEZKUNTZAN: FRANTSESA 6 **
LAUGARREN IKASTURTEA
Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
301703 ESKOLA-PRAKTIKAK V: MUSIKA 9 **
301705 ESKOLA-PRAKTIKAK V: PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA 9 **
301802 ESKOLA PRAKTIKAK VI 18 **
1º S 301707 INGURUNE NATURALAREN ETA SOZIALAREN IKERKETA 6 ZUDAIRE RIPA, MARIA ISABEL (Resp)
SAN MARTIN CASI, ESTHER M. FERMI
SAEZ DE EGILAZ MURGIONDO, PATXI XABIER
1º S 301740 ESKOLA-PRAKTIKAK 2 15 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
ZUBIRI LUJAMBIO, JUAN JOSE
LOPEZ GOÑI, IRENE
KASARES CORRALES, PAULA
DE DIEGO MURILLO, NEREA
SANTACILIA SALVADOR, EKAITZ
ABLANEDO LARRION, ANE ELIXABETE
LOBEIRAS OSCARIZ, ANA ISABEL
1º S 301741 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA 15 **
1º S 301742 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: ATZERRIKO HIZKUNTZA: FRANTSESA 15 **
1º S 301743 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: MUSIKA 15 LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA (Resp)
SAENZ ABARZUZA, IGOR
ALONSO LACASTA, REBECA KERSTIN
1º S 301744 ESKOLA-PRAKTIKAK 2: GORPUTZ HEZKUNTZA 15 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
ECHAVARRI VIDEGAIN, BERTA (Resp)
ASTRAIN GOÑI, CARLOS FCO.
NAVARRO AMEZQUETA, ION
ECHARRI GARCIA, IMANOL
ALONSO MARTINEZ, ALICIA MARIA
IRAOLA AZANZA, GERIZPE
VILLOSLADA HUARTE, BERTA
MARTINEZ LABARI, CRISTINA
1º S 301745 ESKOLA-PRAKTIKAK V: PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA 15 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
LOPEZ GOÑI, IRENE
ESARTE ESEVERRI, SONIA
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
2º S 301803 ESKOLA PRAKTIKAK 3 18 LOPEZ MUGARZA, JUAN CARLOS (Resp)
SAN MARTIN CASI, ESTHER M. FERMI
ECHEVERRIA MARTORELL, JAVIER
SALABERRI ZARATIEGI, PATXI
ZUBIRI LUJAMBIO, JUAN JOSE
AGUIRRE ARRIAGA, MANUEL
LOPEZ GOÑI, IRENE
LASA OYARBIDE, AITZOL
ALBENIZ BRATOS, ANDONI
MARTINEZ ARANA, ALEJANDRO
LIZEAGA RICA, JOSEBA SABIN
ABLANEDO LARRION, ANE ELIXABETE
IRAZABAL ZUAZUA, ITZIAR
ONGAY RODRIGUEZ, IRAIDE
2º S 301890 GRADU AMAIERAKO LANA 12 **

Aukerako irakasgaien zerrenda

Ikasmaila Aldia Kodea Irakasgaia ECTS Irakasleak
3 1º S 301515 ATZERRIKO HIZKUNTZA 3: INGELESA 6 **
3 1º S 301516 ATZERRIKO HIZKUNTZA 3: FRANTSESA 6 **
3 1º S 301517 METODO TRADIZIONALAK MUSIKA HEZKUNTZAN 6 MARTINEZ ARANA, ALEJANDRO (Resp)
ALONSO LACASTA, REBECA KERSTIN
3 1º S 301519 HEZKUNTZA INKLUSIBORAKO PROPOSAMEN PEDAGOGIKOAK 6 PEÑALVA VELEZ, MARÍA ALICIA (Resp)
IZA DORRONSORO, LUIS MARIA
3 1º S 301520 EUSKARA ZUZENA HELBURU 6 SALABERRI ZARATIEGI, PATXI (Resp)
3 1º S 301521 ESPAINIAKO LITERATURA GARAIKIDEA 6 **
3 1º S 301522 MUGIMENDU JOKOA HEZKUNTZA OSAGAI GISA 6 ASTRAIN GOÑI, CARLOS FCO. (Resp)
NAVARRO AMEZQUETA, ION
APECECHEA AIZPURU, JUAN TOMAS
3 2º S 301615 AHOSKERA ETA MINTZAMENA (INGELESA) 6 **
3 2º S 301617 GAUR EGUNGO METODO ETA EREDUAK MUSIKA HEZKUNTZAN 6 ANDRES VIERGE, MARCOS (Resp)
AURTENETXE ZALBIDEA, AURITZ
3 2º S 301619 ESKOLAN ESKU-HARTZEKO TEKNIKA PSIKOLOGIKOAK 6 BEYEBACH ., MARK (Resp)
TREBOL UNZUE, FERNANDO
3 2º S 301621 ARTEEN BALIABIDEAK HEZKUNTZARAKO 6 ARRIAGA AZCARATE, AMAIA (Resp)
3 2º S 301622 GORPUTZ-HEZKUNTZA ETA OSASUNA 6 ALONSO MARTINEZ, ALICIA MARIA (Resp)
ASTRAIN GOÑI, CARLOS FCO.
APECECHEA AIZPURU, JUAN TOMAS
3 2º S 301628 ELIZA, SAKRAMENTUAK ETA MORALA 6 **
4 1º S 301715 EDUKIEN ETA ATZ. HIZK. IKASKUNTZA INTEGRATUA (INGELESA) 6 **
4 1º S 301716 INGELESAREN IRAKASKUNTZARI APLIKATUTAKO TEKNOLOGIA BERRIAK 3 **
4 1º S 301719 MUSIKA ERREPERTORIOA ESKOLAN 3 ANDRES VIERGE, MARCOS (Resp)
SAENZ ABARZUZA, IGOR
4 1º S 301720 CURRICULUM GARAPENA ETA IKER. MUSIKA HEZK 6 LAUCIRICA LARRINAGA, ANA MARIA (Resp)
SAENZ ABARZUZA, IGOR
ALONSO LACASTA, REBECA KERSTIN
4 1º S 301722 ADIERAZPEN MUGIMENDUA, DANTZA ETA ERRITMOA 3 ECHAVARRI VIDEGAIN, BERTA (Resp)
NAVARRO AMEZQUETA, ION
4 1º S 301723 LAGUNTZA ETA IKERKETA ZERBITZUAK PEDAGOGIA INKLUSIBOAN 6 APARICIO AGREDA, Mª LOURDES (Resp)
SARA PEREZ, IDOIA
4 1º S 301724 BEHAR PSIKOLOGIKOAK ESKOLAN 3 FERNANDEZ MONTALVO, JAVIER (Resp)
ESARTE ESEVERRI, SONIA
BELTZA IGOA, EDURNE
4 1º S 301727 KOMUNIKAZIO IKUS-ENTZUNEZKOA ETA DIGITALA ESKOLAN 6 **
4 1º S 301729 GARAPENERAKO LANKIDETZA ETA HEZKUNTZA 3 **
4 1º S 301730 GORPUTZ-HEZKUNTZAREN DIDAKTIKAREN ANTOLAMENDUA 6 ECHARRI GARCIA, IMANOL (Resp)
NAVARRO AMEZQUETA, ION
4 1º S 301748 HEZKUNTZA PRAKTIKAK GARAPENERAKO LANKIDETZAN 6 **
4 1º S 301851 KOMUNIKAZIO TREBETASUNAK ESPAINIERAZ ATZERRIKO HIZKUNTZA GISA I 6 **
4 1º S 301853 Hizkuntza, Kultura eta Literatura Hispaniarrak I 6 **
4 2º S 301852 KOMUNIKAZIO TREBETASUNAK ESPAINIERAZ ATZERRIKO HIZKUNTZA GISA II 6 **
4 2º S 301854 Hizkuntza, Kultura eta Literatura Hispaniarrak II 6 **
null 1º S 301001 IRAKASLE LANBIDEA GARATZEKO BALIABIDEAK (online) 6 BELLETICH RUIZ, OLGA GRIMANESA (Resp)
APARICIO AGREDA, Mª LOURDES
PEREZ DE VILLARREAL ZUFIAURRE, MAIDER
NAPAL FRAILE, MARIA
PEREZ GOYA, UNAI
SARA PEREZ, IDOIA
null 1º S 301002 TESTU AKADEMIKO ETA PROFESIONALAK PRESTATZEA (online) 6 VILCHES PLAZA, ALFONSO CARLOS (Resp)
IDARETA GOLDARACENA, FRANCISCO (Resp)
ABLANEDO LARRION, ANE ELIXABETE (Resp)

** Docencia impartida en otros idiomas. Consulte esta asignatura en las listas de asignaturas en otros idiomas


RECONOCIMIENTO Y TRANSFERENCIA
Información sobre reconocimiento y transferencia de créditos

UBICACIÓN EN EL CAMPUS
Ubicación en el campus

Facultad de Ciencias Humanas y Sociales
Edificio de Los Magnolios.
Campus de Arrosadia
31006 Pamplona-Iruña
Tel. (+34) 948 16 94 28
Fax. (+34) 948 16 94 63
Contacto por email