(Saltar navegación e ir al contenido)

Castellano

Universidad Pública de Navarra

06_04_deporte

Asteazkena , Urriaren 18a

Euskara

Organigrama

Herramientas de la página:

  • Herramientas

Hizkuntza Plangintzarako Arloa

Arloko zuzendaria
Imanol Núñez Aldaz - imanol.nunez@unavarra.es
Tel: 948 169699

Hizkuntza Plangintzarako Zerbitzua

Zerbitzuko zuzendaria
Koldo Asiron Saez - kasiron@unavarra.es
Tel.: 948 169029

Euskararako Unitate Teknikoa

Atalburua
Susana Preboste Iraizoz - susana.preboste@unavarra.es
Tel.: 948 166020

Euskara teknikariak
Jon Alonso Fourcade - jon.alonso@unavarra.es
Tel.: 948 169030
Eneko Aizpurua Urteaga - eneko.aizpurua@unavarra.es
Tel.: 948 169030
Angeli Gezuraga Uribarren - angeli.gezuraga@unavarra.es
Tel.: 948 169030

Administrari arduraduna
Yolanda Andueza Perez de Eulate - yandueza@unavarra.es
Tel.: 948 169029

Administrari laguntzaileak
Clara Zelaieta Elzaurdia - clara.zelaieta@unavarra.es
Tel.: 948 169029
Edurne Ibañez Maya - edurne.ibanez@unavarra.es
Tel.: 948 169699

Arloak

Hizkuntza plangintza
hizkuntza.plangintza@unavarra.es
Prestakuntza
hizkuntza.plangintza@unavarra.es
Itzulpenak
traducir.euskera@unavarra.es
Irakasteko itzulpenak
itzulpenak.irakaskuntza@unavarra.es
 

Accesos adicionales:

  • Nafarroako Unibertsitate Publikoa - Arrosadiko Campusa - 31006 Iruñea - Telefonoa: 948 169000 - Faxa: 948 169169