• EU
  • ES


Euskara

Hasiera/ Euskara/ Organigrama

Organigrama


Hizkuntza Plangintzarako Zuzendaritza

Arloko zuzendaria
Imanol Nuñez Aldaz - imanol.nunez@unavarra.es
Tel: 948 169699

Hizkuntza Plangintzarako Atala

Atalburua:
Blanca Susana Preboste Iraizoz - susana.preboste@unavarra.es
Tel. 948 166020

Administrari laguntzailea:
Edurne Ibañez Maya - edurne.ibanez@unavarra.es
Tel.: 948 169699

Euskararako Atal Teknikoa

Atalburua
Fernando Rey Escalera - fernando.rey@unavarra.es
Tel.: 948 169027

Euskara teknikariak (Itzultzaileak)
Eneko Aizpurua Urteaga - eneko.aizpurua@unavarra.es
Tel.: 948 169030
Irati Bereau Baleztena - irati.bereau@unavarra.es
Tel.: 948 169030
Aitor Blanco Leoz - aitor.blanco@unavarra.es
Tel.: 948 169030

Administrari arduraduna
Yolanda Andueza Perez de Eulate - yandueza@unavarra.es
Tel.: 948 169029

Administrari laguntzailea
Clara Zelaieta Elzaurdia - clara.zelaieta@unavarra.es
Tel.: 948 169029

Arloak

Hizkuntza plangintza:
hizkuntza.plangintza@unavarra.es
Prestakuntza:
hizkuntza.plangintza@unavarra.es
Itzulpen administratiboak:
traducir.euskera@unavarra.es
Itzulpen akademikoak:
itzulpenak.irakaskuntza@unavarra.es