• ES
  • EU
  • EN


Aurreinskripzioa


Onartuen zerrendak

ONARTUEN ZERRENDA ERREKLAMAZIOAK MATRIKULA
1. zerrenda: ekainaren 8an, 14.00etan*
(1. inskripzio-aldikoak)
ekainaren 11 eta 12an ekainaren 13tik 15erabaldintzapean onartuta daudenak izan ezik.
2. zerrenda: irailaren 5ean, 14.00etan**
 (2. inskripzio-aldikoak)
irailaren 6 eta 7an irailaren 10 eta 11n
1. onarpen zerrendan baldintzapean onartutakoak ere matrikulatzen dira.

*Epean matrikula egiten ez duten onartuek lortutako ikasposturako eskubidea galduko dute, eta 2. epean aurreinskripzioa egiteko aukera izango dute. Epe horretan aurkezten direnekin baldintza berekin parte hartuko dute, eta horretarako mezu elektroniko bat bidali behar dute helbide honetara: posgrado@unavarra.es. Onartuak izan ez direnek 2. epean aurreinskripzioa egin dutenekin baldintza berekin parte hartuko dute hurrengo zerrendetan.

**Irailaren 5eko itxaron-zerrendarekin geratzen diren lanpostu hutsak beteko dira.

ONARTUEN ZERRENDA
Nekazaritza Ingeniarien G.M.E.T.

 

Ingurumen Agrobiologia
- Nekazaritza Ingeniaritza 
- Kimika Sintetikoa eta Industria Kimika
Geografiari buruzko informazio sistemak eta teledetekzioan
Teknologia eta kalitatea nekazaritzako elikagaien industrietan
Industria eta Telekomunikazio G.M.E.T. - Proiektuen Zuzendaritza
Energia Berriztagarrietan: Sorkuntza Elektrikoa
Ingeniaritza Biomedikoa 
Materialen eta Fabrikazioaren Ingeniaritza
- Telekomunikazio Ingeniaritza
Industria Ingeniaritza
Informatikako Ingeniaritza
Ingeniaritza Mekaniko, Aplikatu eta Konputazionala
Modelizazio eta Ikerketa Matematikoan, Estatistikan eta Konputazioa
Osasun Zientzien F. Osasun Zientzietako Ikerketa
Osasun Publikoa
Ekonomia eta Enpresa Zientzien Fakultatea - Enpresen zuzendaritza
Informazio Sistema Integratuen bidezko Prozesuen Kudeaketa
FZientzia Juridikoen F. Abokatutzarako Sarrera
Lan arriskuak Aurreikustea
Giza eta Gizarte Zientzien Fakultatea Esku-hartze Sozialean Gizabanakoekin, Familiekin eta Taldeekin
Bigarren Hezkuntzako Irakaskuntza