• ES
  • EU
  • EN


Batzordeak


Barneko batzordeak

Unibertsitatearen barneko batzordeak dira, Estatutuetan aurreikusten ez direnak.

Partes de este texto:

Argitalpen Kontseilua

Argitalpen Kontseiluaren osaera

Kontseiluburua:

Ramón Gonzalo García

Idazkaria:

Edurne Aranguren Alonso

Kontseilukideak:

  • Humberto Bustince Sola
  • José Ramón González de Mendívil Moreno
  • Jesús Oliva Serrano
  • Antonio López Martín
  • Lourdes Lostao Unzu
  • Nuria Osés Eraso
  • Luis Gandía Pascual
  • Patxi Salaberri Zaratiegui


 

Subir

Agiritegia

Agiritegi Batzordea

Batzordeburua:

Inés Olaizola Nogales (Idazkari nagusia)

Batzordeburuordea:

Joaquím Llansó Sanjuán (Agiritegi Nagusiaren arduraduna)

Batzordekideak:

  • Roldán Jimeno Aranguren (Unibertsitateko Irakasle Titularra, Zuzenbide Publikoa Sailekoa)
  • Francisco Miranda Rubio (Geografia eta Historia Saileko Unibertsitate Eskolako katedraduna)
  • Cristina Abaurrea Arizmendi (Aholkularitza Juridikoko Ataleko burua)
  • Pedro Ardaiz Labairu (Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendaria)
  • Piedad Muelas Gullón (Antolaketa teknikaria)
  • Antonio Ureta Aizcorbe (Idazkari teknikoa)
  • Lucía Costanilla Baquedano (Agiritegietako goi mailako teknikaria, idazkaria)
     

 

Subir

Aurrerakinak

Aurrerakin Batzordea

  • Joaquín Romero Roldán (Kudeatzailea)
  • Manuel Rapún Gárate (Ekonomia, Plangintza eta Kalitateko errektoreordea)
  • Javier Blázquez Ruiz (Irakasle eta ikertzaileen presidentea)
  • Camino Bueno Alastuey
  • Augusto Paredes Antón (AZLeren Batzordeburua)
  • Pedro Ardáiz Labairu (Idazkaria)

 

Subir

Graduondoa

Graduondoko Ikasketa Batzordea

Batzordeburua: Carmen Jarén Ceballos (Irakaskuntzako errektoreordea)

  • Roberto Aguado Hernández
  • Silvia Arazuri Garín
  • Juan Ignacio Maté Caballero
  • Humberto Nicanor Bustince Sola
  • José Luis Goñi Séin
  • Mª José Erro Betran
  • Begoña Pérez Eransus
  • Cristina Azcárate Camio
  • Luis Fernando Muga Caperos
  • Angel García Sanz

Idazkaria:

  • Honorato Albero Ros

 

Subir

Euskararen ezagutza

Euskararen Ezagutza Balioesteko Batzordea

Batzordeburua: Imanol Nuñez Aldaz

  • Koldo Asirón Sáez
  • Orreaga Ibarra Murillo
  • Susana Preboste Iraizoz

 

Subir

Etika, abere esperimentazio eta biosegurtasun Batzordea

Etika, abere esperimentazio eta biosegurtasun Batzordearen osaera

Ikerketa-arloan eskumena duen errektoreordea izanen da batzordeko burua, edo errektoreorde honek, batzordeburu den aldetik, izendatzen duena unibertsitateko irakasle eta ikertzaileen artetik, eta honako hauek izanen dira mahaikideak:

Batzordeburua: Ramón Gonzalo García

Kideak:

Ikerketa Batzordeak proposatuta:

  • Florencio Marzo Pérez
  • Íñigo Lasa Uzcudun
  • Federico Castillo Martínez
  • Ignacio José Encío Martínez (batzordeburuordea)

Agrobioteknologia Institutuaren zuzedariak proposatuta:

  • Jon Veramendi Charola

Segurtasun eta Osasun Batzordeak proposatuta:

  • Paloma Vírseda Chamorro

Abere osasunean espezialista:

  • Mª Jesús Grilló Dolset

Idazkaria:

  • Santiago Álvarez Folgueras
     

 

Subir

Ebaluazio Batzordea

Ebaluazio Batzordearen osaera

Batzordeburua: Antonio Lobo Satué (Zaragozako Unibertsitateko katedraduna)

Nafarroako Unibertsitate Publikoko Kideak:

  • Manuel Rapún Gárate (Errektoreordea)
  • Roberto Aguado Jiménez (Representante de Directores o Decanos de Centro en el Consejo de Gobierno)

  • Luis Gandía Pascual (Representante de los Directores de Departamento en el Consejo de Gobierno)

  • Néstor López de Munain Ochoaerrarte (Representante de los estudiantes en el Consejo de Gobierno)

ANECAk izendatutako kidea:

  • Óscar Altuzarra Maestre (Euskal Herriko Unibertsitateko katedraduna)
     

 

Subir

Berme Batzordea

Berme Batzordearen osaera

  • Juan Manuel Cabasés Hita (Nafarroako Unibertsitate Publikoko katedraduna)
  • Manuel López-Amo Sainz (Nafarroako Unibertsitate Publikoko katedraduna)
  • José Luis Goñi Sein (Nafarroako Unibertsitate Publikoko katedraduna)
     

 

Subir

Internazionalizazio Batzordea

Internazionalizazio Batzordea

Batzordeburua:

Hugo López López

Idazkaria:

Begoña Ballaz

Batzordekideak:

  • Antonio Gómez Gómez Plana
  • María González de Audicana
  • Alazne Antón
  • Kizkitza Insausti
  • María Jesús Campión
  • Jesús López
  • Iñaki Riaño
  • Amparo Lázaro
  • José Miguel Múgica

Informazio gehiago

Subir

Aitorpen eta Transferentzia Batzordea

Aitorpen eta Transferentzia Batzordea

Batzordeburua:

Carmen Jarén Ceballos

Idazkaria:

Roberto Vallés Lanas

Kideak:

  • María González de Audicana
  • Manuel López-Amo Sainz
  • Jesús Adolfo Zurita Gabasa
  • Silvia Arazuri Garín
  • Cristina Arroqui Vidaurreta
  • Paloma Torre Hernández
  • Roberto Aguado Jiménez
  • Iñaki Riaño Brun
  • Beatriz Rodríguez San de Galdeano
  • Imanol Nuñez Aldaz
  • Juan Miguel Benito Ostolaza
  • Miguel Rodríguez Wilhelmi
  • Ana Mendioroz Lacambra

Subir

Segurtasuna eta Osasuna

Segurtasun eta Osasun Batzordearen osaera

Batzordeburua: Pedro Iraizoz Munárriz

Idazkaria: Santiago Álvarez Folgueras

Kideak:

  • Ignacio Raúl Matías Maestro
  • Alberto Enrique Martín
  • José Ignacio Maté Caballero
  • Mikel Izquierdo Redín
  • Cristina Bayona Sáez
  • Pedro Ardaiz Labairu
  • Eduardo Pérez Urdánoz
  • Miguel Berazaluce Gómez
  • Natalia Tajadura Arizaleta
  • Mikel Etxegarai Garaikoetxea
  • Juan Francisco Bello Fernández
  • Benigno Gómez López


U.G.T.

  • Juan José Aguas Alcalde
  • Augusto Paredes Antón
  • Esther Casares García

L.A.B.

  • Henrike Galarza Prieto
  • Emiliano Garín Arriaga
  • Martín Ibarra Murillo


CC.OO.

  • Pablo Archel Domench
     

E.L.A.

  • José Manuel Odriozola Ibarguren
  • Ander Pascual Áriz

C.G.T.

  • Pablo Luis Puente Lanzarote

Irakasle eta ikertzaile kontratatuen elkartea

  • Ramo Barrena Figueroa

Subir

Comisión de permanencia 2015

 Iraupen Batzordea 2015

Osaera:


Ikasturte bakoitzaren hasieran Iraupen Batzordea eratuko da Nafarroako Unibertsitate Publikoan. Batzordeak osaera hau edukiko du:
- Ikasleen arloan eskuduna den errektoreordea edo berak eskuordetutako pertsona, batzordeburu izango dena.
- Irakaskuntzen arloan eskuduna den mahaikide bat, idazkari izango dena.
- Gizarte Kontseiluaren Irakaskuntza Batzordeko burua edo berak eskuordetutako pertsona.
- Ikasleen ordezkaria den mahaikidea Gizarte Kontseiluan.
- Dekanoak eta eskolako zuzendariak, edo beraiek eskuordetutako pertsonak.

Batzordeburua: Paloma Vírseda Chamorro

Idazkaria: Carmen Jarén Ceballos

Kideak:

  • Alberto Alfaro
  • Urtzi Rodrigo Jusué
  • José Francisco Alenza García
  • Eduardo Lacasta Zabalza
  • Paloma Torre Hernández
  • Rafael J. Rodríguez Trías
  • Alberto Enrique Martín
  • Pablo Arocena Garro

Subir


INSTALAZIOAK
Acceso a Instalaciones

IRAKASKUNTZA EGUTEGIA
Acceso a la información sobre el calendario académico

Egoitza eletronikoa
Acceso a la Sede Electrónica

Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Arrosadiko campusa
Pamplona-Iruña
Tel. 948 169000
Fax. 948 169169
Posta elektronikoaren bidezko kontaktua

Tuterako campusa
Avda. de Tarazona s/n
31500 Tudela
Tel. 948 417800
Fax. 948 417892
Posta elektronikoaren bidezko kontaktua