• ES
  • EU
  • EN


Aurkezpena


Irakaskuntza eskaintza: 2018-2019 ikasturtea

Irakaskuntza egutegia: 2018ko irailaren 10etik 2019ko ekainaren 7ra arte

IKUSI PREZIOAK

Besterik adierazi ezean, eskola guztiak Sario eraikinean izango dira.

ALEMANA

Hizkuntza Modalitatea Orduak Maila Egunak Ordutegia Ikasgela Irakaslea
Alemana DaF Ingeniariak 120 A1 Astearte eta astezkenetan 15:00 - 17:00 020-Ikasgelategia Beatriz Muro
Alemana Presentziala 120 A2 Astearte eta ostegunetan 08:00 - 10:00 311 Beatriz Muro
Alemana Presentziala 120 B2.1 Astelehen eta astezkenetan 18:00 - 20:00 311 Beatriz Muro

MATRIKULA

FRANTSESA

Hizkuntza Modalitatea Orduak Maila Egunak Ordutegia Hasiera Ikasgela Irakaslea
Frantsesa PAF Nekazaritza 120 A1 Astearte eta ostegunetan 08:00 - 10:00   305 Ingrid Vangenechten
Frantsesa Presentziala 120 B2 Astelehen eta asteazkenetan 12:00 - 14:00   305 Ingrid Vangenechten
Frantsesa Lantegia DELF-DALF 10 B2 Astelehen eta asteazkenetan 17:00 - 19:00 2019/03/25 305 Ingrid Vangenechten
Frantsesa Lantegia DELF-DALF 10 C1 Astearte eta ostegunetan 17:00 - 19:00 2019/03/26 305 Ingrid Vangenechten

MATRIKULA

INGELESA

Hizkuntza Modalitatea Orduak Maila Taldea Egunak Ordutegia Ikasgela Irakaslea
Ingelesa Presentziala 120 B1 01 Astearte eta ostegunetan 08:00 - 10:00 307 Irma Sturtze
Ingelesa Presentziala 120 B1 03 Astelehen eta asteazkenetan 17:00 - 19:00 308 Nieves Candela
Ingelesa Presentziala 120 B1 04 Astelehen eta asteazkenetan 19:00 - 21:00 308 Nieves Candela
Ingelesa ELP - Humanities 120 B2   Astelehenetik ostegunera 14:00 - 15:00 109-Ikasgelategia Yolanda Hartshorne
Ingelesa ELP - Economics* 120 B2 01 Astearte eta ostegunetan 12:00 - 14:00 306 Rubén Valtierra
Ingelesa ELP - Economics* 120 B2 02 Astearte eta ostegunetan 12:00 - 14:00 308 Nieves Candela
Ingelesa ELP - Engineering 120 B2   Astearte eta asteazkenetan 15:00 - 17:00 314 Lesley Brain
Ingelesa Presentziala* 120 B2 01 Astelehen eta asteazkenetan 08:00 - 10:00 313 Jaime Cristóbal
Ingelesa Presentziala* 120 B2 06 Astelehen eta asteazkenetan 08:00 - 10:00 316 Yolanda Hartshorne
Ingelesa Presentziala 120 B2 03 Astelehen eta asteazkenetan 15:00 - 17:00 306 Rubén Valtierra
Ingelesa Presentziala 120 B2 04 Astearte eta ostegunetan 17:00 - 19:00 308 Nieves Candela
Ingelesa Presentziala 120 B2 05 Astearte eta ostegunetan 19:00 - 21:00 314 Lesley Brain
Ingelesa ELP - Economics 120 C1.1   Astelehen eta asteazkenetan 12:00 - 14:00 306 Rubén Valtierra
Ingelesa Presentziala 120 C1.1 01 Astelehen eta asteazkenetan 08:00 - 10:00 308 Nieves Candela
Ingelesa Presentziala 120 C1.1 02 Astelehen eta asteazkenetan 10:00 - 12:00 306 Rubén Valtierra
Ingelesa Presentziala 120 C1.1 05 Astelehen eta asteazkenetan 17:00 - 19:00 313 Jaime Cristóbal
Ingelesa Presentziala 120 C1.1 06 Astearte eta ostegunetan 19:00 - 21:00 308 Nieves Candela
Ingelesa ELP - Economics 120 C1.2   Astearte eta ostegunetan 08:00 - 10:00 313 Jaime Cristóbal
Ingelesa Presentziala* 120 C1.2 01 Astelehen eta asteazkenetan 10:00 - 12:00 315 Lindy Osborne
Ingelesa Presentziala* 120 C1.2 04 Astelehen eta asteazkenetan 10:00 - 12:00 316 Yolanda Hartshorne
Ingelesa Presentziala 120 C1.2 02 Astearte eta ostegunetan 15:00 - 17:00 315 Lindy Osborne
Ingelesa Presentziala 120 C1.2 03 Astearte eta ostegunetan 19:00 - 21:00 315 Lindy Osborne
Ingelesa Presentziala 120 C2   Astelehen eta ostegunetan 15:00 - 17:00 314 Lesley Brain
Ingelesa Presentziala 120 FCE 01 Astelehen eta asteazkenetan 10:00 - 12:00 313 Jaime Cristóbal
Ingelesa Presentziala 120 FCE 02 Astearte eta ostegunetan 15:00 - 17:00 306 Rubén Valtierra
Ingelesa Presentziala 120 CAE 01 Astearte eta ostegunetan 08:00 - 10:00 315 Lindy Osborne
Ingelesa Presentziala 120 CAE 02 Astelehen eta asteazkenetan 15:00 - 17:00 315 Lindy Osborne
Ingelesa Presentziala 120 CAE 03 Astearte eta ostegunetan 17:00 - 19:00 314 Lesley Brain
Ingelesa Presentziala Irak. (Ekonomia Fak. soilik) 90 C1.2   Astearte eta ostegunetan 12:00 - 14:00 315 Lindy Osborne
Ingelesa Semipresentziala 60 C2   Asteazkenetan 17:00 - 19:00 314 Lesley Brain
Ingelesa Semipresentziala 60 CAE   Asteazkenetan 19:00 - 21:00 313 Jaime Cristóbal
Ingelesa Hizkuntza Gaitasuna Irak. 60 C1 01 Astelehenetan 12:30 - 14:30 314 Lesley Brain
Ingelesa Hizkuntza Gaitasuna Irak. 60 C1 02 Asteazkenetan 12:30 - 14:30 314 Lesley Brain
Ingelesa Academic Writing 20 C2   Asteazkenetan 13:00 - 15:00 315 Lindy Osborne
Ingelesa Mintzapraktika 60 C2   Ostegunetan 12:00 - 14:00 314 Lesley Brain
Ingelesa Trinkoa FCE 20 B2   Ekainak 10-14 10:00 - 14:00 306 Rubén Valtierra
Ingelesa Trinkoa CAE 20 C1   Ekainak 10-14 10:00 - 14:00 313 Jaime Cristóbal
Ingelesa Lantegia Gait. Azterketa 4 B1   Ostirala - Azaroak 9. 10:00 - 14:00 Multimedia Gela Jaime Cristóbal
Ingelesa Lantegia Gait. Azterketa 4 B1   Ostirala - 12 Apirila 10:00 - 14:00 Multimedia Gela Lindy Osborne
Ingelesa Trinkoa Gait. Azterketa 20 B1   Asteazkenetan 12:00 - 14:00 Tutera  

MATRIKULA

* Erdibitutako taldea: kontsultatu zerrendak ikasgelan

ESPAINIERA

Hizkuntza Modalitatea Orduak Maila Egunak Ordutegia Aula Docente
Espainiera Presentziala 1. seih. 60 A2 Astearte eta ostegunetan 13:00 - 15:00 307 Irma Sturtze
Espainiera Presentziala 2. seih. 60 A2 Astearte, asteazken eta ostegunetan egutegiaren arabera 13:00 - 15:00 307 Irma Sturtze
Espainiera Presentziala 1. seih. 70 B1 Astelehen, asteazken eta ostiraletan 10:00 - 12:00 307 Irma Sturtze
Espainiera Presentziala 2. seih. 70 B2 Astearte, asteazken eta ostegunetan egutegiaren arabera 10:00 - 12:00 307 Irma Sturtze
Espainiera Trinkoa N.P. 1. seih. 15 A1 Astelehenetik ostiralera 09:30 - 13:00    
Espainiera Trinkoa N.P. 1. seih. 15 A2 Astelehenetik ostiralera 14:00 - 17:30    
Espainiera Trinkoa N.P. 1. seih. 15 B1 Astelehenetik ostiralera 09:30 - 13:00    
Espainiera Trinkoa N.P. 1. seih. 15 B2 Astelehenetik ostiralera 14:00 - 17:30    
Espainiera Trinkoa N.P. 2. seih. 15 A2 Astelehenetik ostiralera 09:30 - 13:00    
Espainiera Trinkoa N.P. 2. seih. 15 B1 Astelehenetik ostiralera 14:00 - 17:30    
Espainiera Zubia 2019 Urtarrila 75 B1 Astelehenetik ostiralera 09:00 - 14:30    
Espainiera Spanish Study Abroad 2019 Ekaina 75 B1 Astelehenetik ostiralera 09:00 - 14:30    
Espainiera Zubia 2019 Abuztua 75 B1 Astelehenetik ostiralera 09:00 - 14:30    

MATRIKULA

TXINERA

Ikastaro-hasiera: Irailak 17.

Hizkuntza Ikastaroa/Maila Egunak Ordutegia Ikasgela Irakaslea
Txinera HSK2a Astelehen eta asteazkenetan 17:45 - 19:15 316 Xia
Txinera Conv.+Escri. 2 Astearte eta ostegunetan 18:00 - 19:00 304 Mónica
Txinera HSK1c Astearte eta ostegunetan 19:00 - 20:30 316 Xia
Txinera HSK3 Astearte eta ostegunetan 19:00 - 20:30 304 Mónica
Txinera HSK4 Astelehen eta asteazkenetan 19:15 - 20:45 316 Xia